До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності – Виноградівська міська рада Закарпатської області

До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 №1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок» (далі – Положення) просимо надати першому відділу Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відомості про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки.

Відповідно до п. 15 Положення, керівники підприємств, установ та організацій подають щороку до 20 червня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці згідно з додатком 1 Положення про військово-транспортний обов’язок.

Звертаємо увагу на достовірність та своєчасність надання інформації.