Гідрологічне штормове попередження (18-19.01.2024 р.) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Гідрологічне штормове попередження (18-19.01.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, за останні 4 години по Закарпатській області продовжувалися дощі, найбільш інтенсивні в гірській частині 14-22 мм. У верхів”ях річок продовжувалося підвищення рівні води на 30-90 см, у верхів”ї Боржави – 140 см.

Протягом дня інтенсивність опадів буде зменшуватися, паводкова хвиля буде добігати в середні та нижні течії з підвищенням над поточними на 0.8-1.2 м, переважно в межах корінних берегів.

У нижній течії р.Боржава очікується ускладнення гідрологічної ситуації, орієнтовний максимальний рівень 19 січня 600-650 см: вихід води на заплаву; підтоплення присадибних ділянок в селах Великі Ком’яти (в бік с.Шаланки), Сільце; сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник; автодороги Шаланки – Великі Ком’яти та Мукачево-Рогатин, біля с.Сільце (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).