Відбулось планове засідання виконавчого комітету – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулось планове засідання виконавчого комітету

У Виноградівській міській раді сьогодні, 28 липня 2023 р., відбулось планове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Степан Бочкай за участі  членів виконкому та представників структурних підрозділів міської ради.

У ході засідання розглянуто 25 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення:

-про надання дозволу на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі;

– про надання дозволу  на облаштування дитячого  ігрового майданчика в м. Виноградів по вул. Армійська – відповідно до звернення голови ОСББ «Господар-Господарка»;

-про  надання  дозволу  на  видалення зелених насаджень, що на підставі актів комісії визначені аварійними та сухостійними – на території райлікарні та з подальшим озелененням території лікувального закладу;

-про надання дозволу на облаштування майданчиків  для збору твердих побутових відходів;

-про часткове припинення поховань померлих на кладовищі в с.Онок, в районі вул.Українська та здійснення поховань на новому кладовищі.

-про забезпечення та дотримання прав дитини та інші питання порядку денного.

На завершення засідання, Степан Бочкай привітав присутніх із Днем Української Державності та побажав і надалі працювати задля розвитку та процвітання України.