Головне меню

13692288_491820837655096_891067392_o14 липня 2016 р. відбулось ІІ пленарне засідання п’ятої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання. До порядку денного увійшли наступні питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік»; «Про затвердження Положення про тендерний комітет»; «Про здійснення електронних закупівель у м. Виноградів»; «Про комунальний заклад «Виноградівський міський будинок культури»; «Про надання приміщень в орендне користування»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань

землекористування». У залі присутні 25 депутатів із 26 обраних, 1 відсутній з поважних причин.  Цьому пленарному засіданню передував плідний тиждень – всі питання порядку денного міські обранці попередньо детально обговорили на засіданнях постійних комісій.   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– За перше півріччя ц. р. маємо перевиконання бюджету, – повідомив міський голова Степан Золтанович Бочкай. – Ця сума (6 млн. 700 грн.) – очікувані кошти і вони вже розподілені для важливих робіт в інфраструктурі Виноградова. Зокрема, левова частка йде на проведення ремонтних робіт у міських дитсадках, фінансування заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів та оплата за енергоносії, а також на виконання робіт по реконструкції діючих інженерних мереж міста, виконання необхідних робіт по благоустрою та інші.

         Також Виноградівська міська рада одностайною кількістю депутатських голосів «за» приєдналась до пілотного проекту щодо  проведення системи електронних державних закупівель «ProZorro». Натомість не спостерігалось подібної одностайності в депутатському корпусі у розгляді питання  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік», але рішення прийняли і залишили  ці ставки  на рівні  цьогорічних.

         Відтепер міський будинок культури отримав новий статус – комунального закладу, також депутати погодили  надання приміщень в орендне користування двом громадським організаціям, також пакетом  проголосували за земельні питання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Долучились міські депутати і до благодійності. У скрутну хвилину підтримали  городянина Степана Михаловича,   який втратив дружину і довгоочікуваного сина через передчасні пологи і важку хворобу жінки – вірусний хронічний гепатит HBsAg з трансформацією в цироз печінки. Зібрані 2200 грн. були передані городянину через депутата міської ради, координатора Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайла Михайловича Романа.

         Виноградівська міська рада

 

 

 

Архіви
Урядові сайти