Відповідно до Порядку  проведення конкурсного відбору підручників  для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року № 1002, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 року № 1184 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках (4 клас)» (зі змінами) 10 лютого 2021 р. відділом освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради було узагальнено, на підставі поданих керівниками закладів загальної середньої освіти територіальної громади, вибір підручників для учнів 4 класу на 2021-2022 н.р.
            РЕЗУЛЬТАТИ  узагальненого вибору підручників