Головне меню
     У рамках Проєкту “Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді”, що реалізується БФ “Центр громадських ініціатив” та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID “ГОВЕРЛА” 27 січня ц. р. у міському будинку культури проведено інтеграційний захід “Єдині”.
     Мета заходу – інтеграція в життя нашої громади молоді з числа внутрішньо переміщених осіб та активізація участі молоді громади і та внутрішньо переміщених осіб у соціально-культурному житті міста, налагодження стійкої комунікації між молоддю і працівниками органів місцевого самоврядування та депутатським корпусом Виноградівської міської ради.
     Об’єднавшись під гаслом “Єдині”, члени ініціативної групи зі створення молодіжної ради при Виноградівській міській раді, працівники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, представники учнівського та студентського самоврядування, працівники культури і освіти та активна молодь нашої громади мали можливість обговорити актуалізацію молодіжного руху у громаді, засоби комунікації між молоддю та владою, участь молоді у масових культурних і просвітницьких заходах та поділитися ідеями під час “Аукціону ідей” (модератор Алік Чорба).
     Учасники познайомилися з сучасною музикою від гурту KORPOSH.
     Після яскравої концертної програми та презентації власних ідей учасники інтеграційного заходу продовжили спілкування за чашкою кави у фоє будинку культури.
     Незважаючи на всі виклики часу, молодь Виноградівської громади бачить шляхи розвитку молодіжної політики та її актуалізації на наших теренах.
     Дана публікація підготовлена в рамках проєкту “Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді”, що реалізується БФ “Центр громадських ініціатив” та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID “ГОВЕРЛА”. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Виноградівська міська  рада
Архіви
Урядові сайти