Головне меню

З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі Головним територіальним управлінням юстиції спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області розроблено графік виїздів мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в Закарпатській області.

         У м. Виноградів виїзний прийом відбудеться 10.10.2017 р., який проводитимуть Натуркач Р. П. – начальник ГТУЮ у Закарпатській області, Попадинець В. Ю. – директор РЦ з надання БВПД у Закарпатській області, Товтин В. М. – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти, Густі А. В. – головний спеціаліст  відділу «Виноградівське бюро правової допомоги».

         ГРАФІК виїздів мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області  (по Виноградівському району)

Архіви
Урядові сайти