Головне меню

Міська рада добре обізнана та вкрай стурбована цією ситуацією, у зв’язку з чим поступає багато нарікань від мешканців міста та автовласників.

Вчергове нагадуємо, що  автодорога міжнародного значення М-23 Берегово -Виноградів – Велика Копаня знаходиться на балансі ДП «Служба автомобільних доріг в Закарпатській області», яка, відповідно, контролює стан дороги і несе відповідальність за утримання даної автомобільної дороги, а не міська рада.

З метою вирішення даної проблеми ще у листопаді 2021 року Виноградівською міською радою скеровано лист на адресу балансоутримувача вказаної дороги –  ДП ,,Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” щодо взяття на контроль та вирішення питання проїзду великогабаритного транспорту центральною частиною м. Виноградів із зазначенням можливих варіантів вирішення даного питання, а саме:

  • пропуск вантажного автотранспорту комунальними вулицями м.Берегово;
  • організація руху великовагового транспорту в обхід центру м.Виноградів дорогами загального користування обласного значення Виноградів – Теково – Неветленфолу.

Окрім того, Виноградівська міська рада зверталась до ДП ,,Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” (лист від 27.04.2022 р. № 02-10/1048) з проханням термінового вжиття заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій по вул. Миру в м. Виноградів.

Міський голова Степан Бочкай з метою впливу на ситуацію неодноразово спілкувався у телефонному режимі з керівництвом Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Представники Служби виїжджали на місце та фіксували аварійність ділянки.

Додатково 27.07.2022 р. міської радою направлено лист голові Закарпатської обласної військової адміністрації з проханням доручити Службі автомобільних доріг у Закарпатській області відремонтувати вищезгаданий відрізок дороги міжнародного значення (лист додається). 

Однак, за інформацією ДП ,,Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” (відповіді від  02.05.2022 р., 28.07.2022 р., 17.08.2022 р.,) ліквідація зазначених у зверненні недоліків неможлива, у зв’язку з вкрай обмеженим фінансуванням дорожньої галузі в результаті збройної агресії російської федерації проти України, тому вказані роботи на період дії воєнного стану призупинені.

 

За умови відновлення відповідного фінансування Службою автомобільних доріг у Закарпатській області буде надано завдання підрядній організації щодо виконання роботи з ліквідації вказаних недоліків (відповідь додається).

Додатково повідомляємо, що сьогодні, 26 серпня 2022 р., на 17-ій позачерговій сесії міської ради розглянуто і проголосовано за звернення депутатської групи «За розвиток» у Виноградівській міській раді до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг України у Закарпатській області щодо невідкладного завершення ремонту автодороги «Берегово-Виноградів-Велика Копаня» (М-23) у межах міста Виноградів.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти