На даний момент до Виноградівської міської ради поступили наступні пропозиції щодо перейменування вулиць і провулків населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади

Вулиця Лермонтова

Колективне звернення від мешканців вул. Лермонтова: відхиливши пропоновану назву вулиці Олівера Сіладі, запропонували перейменувати на вулицю Волошкова, Пшенична, Трояндова, Абрикосова.

Мешканка N: запропонувала перейменувати на вулицю Юрія Станинця (український письменник, громадський діяч, греко-католицький священник, депутат Сойму Карпатської України, член Національної спілки письменників України.

Вулиця Маяковського

Громадянами запропоновано перейменувати на вулицю Василя Стуса або Пухову (історична назва вулиці поч. ХХ ст.)

Відповідно до  рішення комісії вже запропоновано перейменувати вулицю Л.Толстого на вулицю імені Василя Стуса.

Вулиця Некрасова

Мешканка N: запропонувала перейменувати на вулицю Миколи Леонтовича (український композитор, автор всесвітньо відомого твору “Щедрик”).

Вулиця Огарьова

Колективне звернення від мешканців вулиці Огарьова: пропозиція щодо перейменування вулиці на Весняна або Ліни Костенко.

Пояснення: запропонована назва вулиці ім. Ліни Костенко відхиляється відповідно до вимог п.2 ст. 3 Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” (ім’я фізичної особи присвоюється лише після її смерті).

Додатково інформуємо, що пропоновані громадськістю назви вулиць Волошкова та Весняна в м. Виноградів вже існують.