Виноградівська міська рада повідомляє, що вул. Лейзмана в м. Виноградів відноситься до дороги загального користування місцевого значення С 070301 «Виноградів-Дротинці-Фанчиково» та перебуває на балансі ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області».
  • Відповідно контролює стан дороги і несе відповідальність за утримання автомобільної дороги балансоутримувач ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області»,
  •  А НЕ МІСЬКА РАДА.
Протягом 2021 року Виноградівська міська рада зверталась як до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області», так і до Закарпатської обласної державної адміністрації щодо незадовільного стану дороги С 070301 «Виноградів – Дротинці – Фанчиково» та з проханням проведення ремонту зазначеної дороги.

У квітні минулого року ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» у відповідь на звернення міської ради зазначило, що відповідно до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.03.2021 р. №148, фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070301 Виноградів – Дротинці – Фанчиково у 2021 році не передбачалось.
Водночас, підприємство запевнило міську раду, що вказані пропозиції будуть враховані при здійсненні аналізу на регіональному рівні про стан автомобільних доріг та буде взято до уваги при наданні пропозицій головному розпоряднику коштів.
17.06.2022 р. Виноградівська міська рада вчергове звернулася до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» щодо надання вичерпної інформації:
  • чи включена на 2022 рік автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 070301 «Виноградів – Дротинці – Фанчиково» до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів,
  • а також про терміни виконання ремонтних робіт на вказаній дорозі.