Головне меню

Виноградівська міська рада інформує, що в ході підготовчих  робіт у рамках проєкту «Реконструкція вулиці Миру та площі Миру в м. Виноградів» було демонтовано бруківку на ділянці дороги від вул. Партизанська до вул. Перемоги.

          Бруківка демонтована підрядною організацією ТОВ «ШБУ-77» та завезена на зберігання на територію Виноградівського ВУЖКГ відповідно до укладеного договору.

          Проєктом реконструкції  передбачено  влаштування дорожнього покриття  з камінної бруківки на ділянках дороги від вул. Партизанська до вул.  Гандери, а також від вул. Гандери до вул. Пушкіна (з другої сторони скверу).

          З метою влаштування однакової бруківки на всій протяжності реконструкції проєктом передбачено влаштування з двох сторін бруківки, знятої з ділянки дороги від вул. Партизанська до вул.  Гандери. Середина проїжджої частини влаштовується з додаванням нової бруківки.

          Адже, не можна бруківку, демонтовану  на ділянці від вул.Партизанська до вул.Перемога, влаштувати по всій протяжності ділянки реконструкції (площа зняття бруківки склала 1 тис. 700 кв.м, а площа покриття бруківки згідно проєкту – 9 тис. 40 кв. м).

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти