Головне меню

Чергові громадські слухання

            Сьогодні, 10 травня 2017 р., відбулись відкриті громадські слухання щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації. Попередньо з  проектами можна було ознайомитись  у відділі землекористування,   містобудування  та  архітектури   міської ради.

            Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб на день проведення громадського обговорення не поступили. Таким чином, до громадського обговорення були допущені: «Проект детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  та споруд по вул. Дружня,  18 в  м. Виноградів», «Проект детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Закарпатська, 33 в м. Виноградів»,  «Проект детального плану території для   обслуговування складської будівлі по вул. Торгова, 22 в  м. Виноградів», «Проект детального плану території для  обслуговування складської  будівлі  по  вул. Комунальна б/н  в  м. Виноградів».

            Учасниками громадських обговорень були не тільки фахівці, але і члени територіальної громади  – зокрема, власник земельної ділянки по вул. Закарпатській Магочі Катерина Андріївна, а також спеціаліст відділу землекористування, містобудування  та  архітектури   міськради Йосип Рац, автор проектів і архітектор  Іван Вашкеба, представник землевпорядної організації  Борис Чейпеш та  депутат міськради, керівник приватного БТІ «АРХІгруп» Михайло Роман. 

            Дані проекти знайшли підтримку у громадськості і фахівців, тож подані документи були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані на розгляд чергової сесії міської ради для затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

Архіви
Урядові сайти