Сьогодні, 24 листопада, у Виноградівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віталія Любки відбулось чергове засідання круглого столу з представниками Виноградівської ДЮСШ.
Участь у роботі круглого столу прийняли: депутати міської ради Михайло Роман, Олег Більда, Михайло Магочі, директор КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо, т.в.о.директора КЗ «Виноградівська ДЮСШ» Іван Боршош та тренери ДЮСШ.
Під час засідання представників ДЮСШ ознайомлено з наказами КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» про надання дозволу здобувачам освіти Виноградівської міської територіальної громади щодо перебування в спортивних залах для проведення тренувань з відповідних видів спорту у загальноосвітніх навчальних закладах. Таким чином, юним спортсменам нашої громади забезпечено належне тренування в приміщеннях загальноосвітніх шкіл.
Однак, за словами фахівців ДЮСШ, для занять з футболу у зимовий період шкільні спортивні зали підходять тільки для найменшої вікової категорії дітей, для старших і надалі найкраще тренуватись на відкритих спортивних майданчиках.
У ході засідання круглого столу тренерами ДЮСШ озвучена необхідна кількість спортінвентарю для проведення занять, що буде забезпечено за кошти, передбачені програмами: «Програма підтримки спорту Виноградівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Програма розвитку спортивної боротьби на 2021 – 2023 рр.» та за рахунок коштів, передбачених для придбання інвентарю Виноградівській ДЮСШ.