За ініціативи Виноградівської міської ради 17 лютого 2020 року у  міському будинку культури за участі Любові Павлович –  регіонального координатора  в Закарпатській області, відбувся черговий тренінг, організований для голів та членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м. Виноградів. Тренінг проведено у  рамках  проекту  ЄС/ПРООН (HOUSES).

Координатор заходу – Любов Павлович інформувала присутніх про можливість створення фонду фінансування. Також ознайомила присутніх з прикладами створених таких фондів на базі асоціацій ОСББ.

Одночасно Любов Павлович наголосила присутнім на тому, що до 01 травня 2020 року, згідно діючого законодавства України, кожен багатоквартирний будинок має визначитись з формою управління.

Під час семінару слухачам було надано інформаційні та методичні матеріали, які необхідні кожному ОСББ для ефективного здійснення основної діяльності та господарювання в будинку.