Головне меню

Сьогодні, 22 лютого 2018 р., відбулась 18-та сесія Виноградівської міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 22 депутата із 26 обраних. Попередньо всі 9 питань порядку денного міські депутати детально обговорили на засіданнях 5 постійних депутатських комісій.

            Серед розглянутих питань у ході пленарного засідання одноголосно затверджено звіт міського голови за 2017 р., звіт про виконання міського бюджету за минулий рік. Депутати проголосували за зміни з 1 березня ц. р. тарифів на послуги з центрального водопостачання та водовідведення, що надаються Виноградівським ВУЖКГ та затвердили тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – у зв’язку з змінами  вартості енергоносіїв (бензин, солярка, електроенергія), зміною мінімальної заробітної плати та цін на матеріали і запасні частини. Депутати задовольнили заяви громадян щодо виключення зі списку присяжних Виноградівського районного суду, а також затвердили рішення з питань землекористування.

            Позитивним моментом чергового засідання сесії міської ради було одноголосне прийняття рішення, ініційованого депутатом  Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком щодо звільнення від оплати  вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до міського бюджету (70 відсотків), окремих категорій населення Виноградівського району, які оформляють у Виноградівському відділі державної міграційної служби документи, що підтверджують громадянство України.

До переліку увійшли ветерани ВВв,  особи з інвалідністю, чорнобильці, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, батьки та діти з багатодітних сімей, діти-сироти та інші категорії населення.

Виноградівська міська рада

ФОТО 

Архіви
Урядові сайти