Головне меню

Христос Воскрес!

Шановні городяни

 

Щиросердечно вітаю Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює, перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.

Воскресіння Христове нагадує нам про істинну мету нашого земного шляху, наповнює життя змістом і вселяє впевненість у наші серця. Здолавши смерть своїм Воскресінням, Спаситель і нам допомагає перемагати щоденні труднощі.

Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а ваші серця будуть наповнені вірою у перемогу добра, як наповнені цим світлі миті Великодня!

З цієї нагоди хочу побажати всім Вам, щоб той світлий настрій, з яким ми зустрічаємо Великдень, зберігся надовго, щоб він став запорукою позитивних змін у житті кожного з Вас.

Нехай у кожній оселі звістка про святе Воскресіння Христове відгукнеться добром , чистотою помислів та щирістю почуттів.

Хай це свято наповнить радістю серця і душі усіх Вас, зміцнить у любові і взаємодопомозі, додасть сил і наснаги в добрих справах.

Щастя, миру, успіхів, усіх земних благ та Божої благодаті Вам, дорогі городяни.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

         Міський голова                                                С.Бочкай

 

Архіви
Урядові сайти