Головне меню

1          У  міському будинку культури 23 листопада 2016 р. зібрались представники влади,  депутатського корпусу,  федерації футболу Закарпаття, меценати, футболісти, тренери і керівництво команд, спортивна  громадськість міста, району, області, щоб  підвести підсумки футбольного сезону 2016 року, вручити заслужені нагороди кращим з кращих, висловити подяку всім, хто доклав зусилля у розвиток футболу у нашому місті.

         Урочисте нагородження гравців футбольної команди «Севлюш» з вітального слова розпочав Виноградівський міський голова Степан Бочкай, який, зокрема, сказав:

Участь у фіналі Кубку Закарпатської області, завойовані звання віце-чемпіонів області, чемпіонів області серед юнацьких  команд вищої ліги, завойований Суперкубок з футболу  – ось  неповний перелік  футбольних трофеїв нашої міської команди. Тож  дозвольте мені від імені міської ради, її виконавчого комітету, від  себе особисто  щиро привітати футболістів, тренерів, керівництво команди, меценатів, спонсорів та вболівальників  з успішним  завершенням футбольного сезону 2016 року і завоюванням високих спортивних трофеїв.

3         За цими досягненнями стоїть напружена, тривала і  копітка робота  футболістів, тренерів, керівництва команди. Але ефективною вона стає при належних умовах для тренувань і проведення  матчів. Такі умови були створені спільними зусиллями міської ради, меценатів і спонсорів. У кінці минулого сезону збудовано зрошувальну систему, в цьому році  проведено капітальний ремонт на стадіоні « Юність». Завершено розробку проектно-кошторисної документації на будівництво футбольного поля з штучним покриттям на стадіоні «Пластмасовик», в стадії проектування реконструкція цього стадіону.

2         У місті є ще ряд напрацювань щодо зміцнення матеріальної бази спортивних об’єктів, у реалізації яких найактивнішу участь приймають депутати, спонсори і меценати. За вагомий  особистий внесок у розвиток  футболу у місті,  активну підтримку ФК «Севлюш» та з нагоди завоювання  клубом звання віце-чемпіонів області та Суперкубку Закарпатської області з футболу міський голова вручив  подяки Виноградівської міської ради:

  • депутату Закарпатської обласної ради Поляк Владіславу Миколайовичу,
  • депутату Виноградівської міської ради, президенту ФК «Севлюш» Матрунич Івану Івановичу,
  • депутату Виноградівської міської ради Фізеші Йосипу Йосиповичу,
  • фінансовому директору СП «Сандерс-Виноградів ГмбХ» Розентал Єфіму Германовичу,
  • депутату Виноградівської міської ради Мелеганич Василю Васильовичу,
  • депутату Виноградівської міської ради Товт Олександру  Олександровичу,
  • приватному підприємцю Довбак Юрію Юрійовичу,
  • приватному підприємцю Фозекош Йосипу Йосиповичу,
  • Погоріляку Михайлу Юрійовичу.

         Також цього року команда ветеранів футболу Виноградівського району 40+  зайняла друге місце у чемпіонаті. Подяки представникам команди вручив голова районної ради Віталій Любка.

4         Заслужені нагороди, медалі різного ґатунку та кубки, подяки, дипломи і цінні подарунки виноградівським призерам та переможцям чемпіонату області вручили голова Федерації футболу Закарпаття, перший заступник голови ОДА Іван Дуран, заступник голови ФФЗ, виконавчий директор Віктор Качур, член виконкому ФФЗ Степан Селменський, депутат обласної ради Владіслав Поляк,  міський голова Виноградова Степан Бочкай.

6        Окремо було відзначено наймолодшого і найактивнішого вболівальника Даніеля Баника, який не пропустив жодної гри ФК «Севлюш» як вдома, так і на виїзді та став справжнім талісманом  команди.

         Концертними музичними номерами для учасників урочистостей стали виступ дуету реперів Володимира Корпоша та Михайла Лендєла,  молодої співачки Вікторії Колосової та  спортивного гурту центру здоров’я і краси «Олімп».

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти