Головне меню

  19 квітня ц. р. у міському будинку культури відбулось  громадське обговорення Проекту рішення щодо добровільного об’єднання  територіальних громад м. Виноградів та с. Букове у Виноградівську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м. Виноградів. Таким чином, формування Виноградівської ОТГ знаходиться на своєму заключному етапі.

             На громадському обговоренні були  присутні члени виконавчого комітету,  міські депутати, представники Виноградівської міськради та громадських організацій, працівники підприємств, установ  та організацій міста.

            Відкрив зібрання Виноградівський міський голова Степан Бочкай:

  • За період, відколи  ми перший раз зібрались на громадське обговорення і в жовтні минулого року на 15-ій позачерговій сесії дали старт об’єднанню територіальних громад, спільна робоча група  працювала над основними  процедурними моментами.  Було  розроблено План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад,  проект Договору про співпрацю, який нами був обговорений з громадськістю у листопаді. Проводилися засідання комісій, консультації з фахівцями Офісу реформ Закарпатського відділення Асоціації міст України,  де відшліфовувались всі питання. На даний час частину пунктів  процедурних моментів  з Плану заходів  про добровільне об’єднання  ми виконали. Інші питання будуть поступово вирішуватись після позитивного висновку Закарпатської ОДА вже на наступних етапах.

      Затим міський голова ознайомив присутніх з Проектом рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який розробила спільна робоча група.

            У ході обговорення виступили члени виконавчого комітету Іван Стойка та Юрій Продан, які підкреслили, що майбутня  ОТГ  має всі шанси стати  спроможною територіальною громадою та забезпечити значний фінансовий і майновий ресурс. Затим депутат міської ради Михайло Роман запропонував учасникам громадського обговорення схвалити даний проект рішення.

            Таким чином, за підсумками громадського обговорення дане питання про схвалення Проекту рішення щодо добровільного об’єднання  територіальних громад м. Виноградів та с. Букове у Виноградівську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м. Виноградів буде включено до порядку денного 19-ої сесії  Виноградівської міської ради 7-го скликання, яка відбудеться 26 квітня.

            Виноградівська міська рада

ФОТО громадського обговорення

Архіви
Урядові сайти