Головне меню

             ффуУ рамках святкування 754-ої річниці з дня першої згадки про Виноградів як місто відбулось грандіозне футбольне шоу –  товариський футбольний матч між командами ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ) та ветеранами футболу Виноградова.

         Оновлений стадіон «Юність» заледве розмістив численних вболівальників і прихильників найпопулярнішого виду спорту, гостей і мешканців Виноградова.  Спортивний азарт та позитивні емоції вирували над трибунами у передчутті неординарного матчу.

         Хореографічною композицією привітав гостей популярний і титулований танцювальний гурт «Галактика» (м. Виноградів) – володарі Гран-прі Всеукраїнського телевізійного хореографічного конкурсу-фестивалю «Данс-клас», володарі Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв «Покори сцену», володарі Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю «Кришталеві грона».

        фк Затим під звуки футбольного маршу на поле вийшли команди ветеранів  ФК «Динамо» (Київ) та ветеранів футболу Виноградова.

         З вітальним словом до присутніх звернувся  Виноградівський міський голова Бочкай Степан Золтанович.

         -За доброю традицією в дні свят прийнято запрошувати гостей. На запрошення депутата Закарпатської обласної ради Владислава Поляка до нас прибув колектив ветеранів найтитулованішої команди нашої держави – команда ветеранів київського «Динамо». Ми раді вітати у нас у Виноградові заслужених майстрів спорту, багаторазових чемпіонів Радянського Союзу, володарів Кубку Союзу, срібних призерів першості Європи, володарів Кубку Кубків УЄФА. Це їм аплодували найбільші спортивні арени світу. Це вони  завдяки своїй грі стали кумирами для цілих поколінь. Це вони сьогодні продовжують пропагувати найулюбленішу гру мільйонів. Також ми раді вітати на матчі ветеранів футболу Виноградова, які в різні роки, на різних турнірах успішно захищали спортивну честь нашого міста, дарували нам позитивні емоції, популяризували футбол.

         Затим від представників іменитих футбольних гостей до мікрофона був запрошений заслужений майстер спорту, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон Радянського Союзу, володар Кубку Союзу, володар Кубку Кубків УЕФА, Супер Кубку УЄФА, голова Федерації ветеранів футболу Мунтян Володимир Федорович.

         фк1Відтак розпочався власне футбольний матч, який щедро переривався оваціями, вигуками та аплодисментами на честь володарів шкіряного м’яча.

         Рахунок товариського матчу між командами ветеранів ФК «Динамо» (Київ) та ветеранами футболу Виноградова став як подарунок на День  міста –  2:0 на користь виноградівців.

         пресТакож  відбулась прес-конференція, яку дали  Василь Рац, Володимир Мунтян, Володимир Безсонов, перший заступник Виноградівського міського голови  Василь Ціцей.

Склад команди ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ)

Всеволод Романенкодинамо

Віктор Мороз

Юрій Дмитрулін

Сергій Беженар

Віталій Косовський

Олександр Радченко

Олексій Михайліченко

Ігор Беланов

Василь  Рац

Іван Яремчук

Василь Турянчик

Запас:

Ігор Костюк

Василь Кардаш

Андрій Аннєнков

Головний тренер:

Андрій Біба

         Тренер:

Володимир Мунтян

                            Склад команди ветеранів футболу Виноградова

  ветерани севлюш Михайло Ланьо – депутат Верховної Ради України, віце-президент Федерації футболу України

Іван Дуран – перший заступник голови Закарпатської ОДА, голова Федерації футболу Закарпаття

Сергій Чейпеш – колишній депутат Верховної ради України

Віталій Гринишин

Михайло Феєр

Федір Чейпеш

Іван Білак

Іван Дусин

Юрій Штефанко

Василь Олаг

Віталій Макар

Запас:

Іван Фурик

Слава Скунць

Ігор Кабиш

Слава Бобіта

Ігор Григорович

Федір Кіш

Юрій Андрейко

Йосип Гевеші

Йосип Теремта

Тренер:

Володимир Талабірчук

     Виноградівська міська рада                                  

Архіви
Урядові сайти