Сьогодні у парку Перені в м.Виноградів посадили троянди на «Квітнику Героїв».

Ідея створення такого квітника виникла на знак нашої шани та поваги до Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Символічним є те, що трояндові кущі були подаровані Виноградівській міській територіальній громаді Покровською міською радою Донецької області як подяку за те, що тут знайшли надійний прихисток їхні мешканці.

Також квіти передали у Виноградівський геріатричний пансіонат та Великокопанський заклад загальної середньої освіти, які гостинно прийняли вимушених переселенців.

В акції взяли участь заступники міських голів міст Покровськ та Виноградів, працівники та вихованці еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, переселенці з різних куточків України, працівники освіти та культури.