Головне меню

Внаслідок різкого погіршення  погодних умов цими вихідними, а саме  в ніч з 17 на 18 березня 2018 р.,  місто Виноградів зазнало  суттєвого удару стихії.

            Опади у вигляді дощу зі снігом, хурделиці, сильного пориву вітру  та  мінусової температури спричинили обледеніння вуличних кабелів освітлення та інтернет-провайдерів, а також різке падіння обледенілих дерев.  Частина міста залишилась без  електропостачання, були зафіксовані повалені дерева на проїжджих частинах і тротуарах.

            Протягом недільного дня всі служби, відповідальні за життєдіяльність міста, працювати у посиленому режимі.  Станом на 17.00 18.03.2018 р.  електроживлення в місті було повністю відновлено та розчищені основні затори на дорогах.

            Також сьогодні,  19.03.2018 р., у Виноградівській міській раді відбулось чергове засідання  оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди, на якому були присутні  представники Виноградівського РВ  УДСНС України у Закарпатській області, ДП «Виноградівський лісгосп»,  ТОВ "Флора", ВУЖКГ та інші.

            На нараді було обговорено оперативну інформацію, зокрема, зафіксовано 13 ділянок пошкодження вуличних кабелів освітлення,  повалені дерева на кладовищі спричинили пошкодження стел, бетонних хрестів, одинарних та подвійних надгробних пам’ятників,  обліковано велику кількість пошкоджених та вирваних з коренем  дерев на вулицях і дорогах міста, на території міського парку ім. Перені, установ, організацій, ЗОШ та ДНЗ, а також  біля житлових будинків.

            У зв’язку з цим та з метою організації заходів щодо запобігання випадкам недопущення травматизму пішоходів, аварійності на дорогах та  забезпечення нормального функціонування установ та закладів міста розподілено основні завдання між службами,  що відповідальні за життєдіяльність міста.

            На даний час  у місті в оперативному режимі продовжують працювати ремонтно-аварійні бригади Виноградівського РЕМу, 6-ої державної пожежно-рятувальної частини, ТОВ "Флора", ВУЖКГ, ДП «Виноградівський лісгосп»,  які, використовуючи спецтехніку,  розчищають залишки повалених дерев. Зрізана деревина буде видана   малозабезпеченим  громадянам   міста,  які   користуються   пічним   опаленням   своїх   помешкань.

 Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти