Головне меню

Ситуація з дорогами  у м. Виноградів  на теперішній час, зокрема з тими, що є на балансі Служби автомобільних доріг Закарпатської області (а саме: вулиці І.Франка, Ардовецька, Персикова, Копанська, Лейзмана)  є складною  через їхній аварійний стан та не проведення капітального чи середнього ремонту більше 30 років.

            На окремих ділянках з’явилися вибоїни глибиною близько 10-ти сантиметрів, що створює аварійні ситуації та можливі ДТП.

            Оскільки Служба автомобільних доріг не реагує на ситуацію, що склалась, з метою недопущення аварійних ситуацій та ДТП Виноградівською міською радою прийнято рішення щодо проведення за рахунок коштів міста аварійного ямкового ремонту на тих ділянках доріг,  де утворились вибоїни глибиною близько 10-ти сантиметрів.

            Крім ділянок по вул. І. Франка, глибокі вибоїни вже ліквідовані на вул. Чкалова та будуть ліквідовуватися  на інших окремих ділянках доріг з асфальтобетонним покриттям.

            Для даного ремонту застосовується холодний асфальтобетон, який за характеристиками заводу-виробника ТОВ «Дігюнса» можливо укладати як в суху, так і в помірно вологу погоду при температурі навколишнього середовища до  -30 градусів.

            Роботи виконує ФОП Лемак Ігор Йосипович згідно укладеної угоди.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти