Головне меню

Сьогодні, 5 грудня 2019 р.,  у міському будинку культури  відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між Старолюбовнянським освітнім центром Пряшівського краю (Словакія) та комунальним закладом  «Виноградівський міський Будинок культури» міської ради.

У складі словацької делегації були керівники місцевого врядування, виборчих органів та представники русинських організацій – Мартін Караш, Владимир Противняк, Петро Макула та Михайло Дідик.

Заступник міського голови  Ігор Вантюх у ході зустрічі з словацькою делегацією обговорив питання налагодження співпраці з пошуку міст-побратимів для подальшого укладання угод не тільки в галузі культури, але й освіти, туризму, рекреації та спільної участі у грантових проектах.

Затим  директор Старолюбовнянського освітнього центру Пряшівського краю (Словакія)  Мартін Караш та директор КЗ «Виноградівський міський Будинок культури», депутат міської ради Святослав Гал підписали Договір.

У ході перебування у нашому місті словацька делегація відвідала звітній концерт самодіяльного  народного хорового колективу працівників культури та любителів хорового співу МБК, районний історичний музей та визначні місця.

    Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти