30 серпня 2021 р. у великому залі міської ради пройшла конференція працівників освіти та дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади.

У роботі конференції взяли участь та виступили: заступник міського голови Віталій Любка; в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун та в.о. провідного спеціаліста відділу Наталія Блажин; директор  комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Юрій Свищо та головний бухгалтер Наталія Левченко; вчителька початкових класів міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Наталія Сарваді.

Як зазначив Віталій Любка: «Минулий навчальний рік  в умовах пандемії COVID-19  значно вплинув на освітній сектор України. Тоді основною проблемою було забезпечення безперервного навчання та створення умов для якісного дистанційного навчання. Ми зіткнулися з багатьма викликами, але спільними зусиллями вдалося забезпечити стабільне функціонування системи освіти. Принагідно хочу звернутися до працівників закладів освіти та дошкільної освіти з проханням активізувати імунізацію  та долучитися до щеплення, щоб розпочати новий навчальний рік у звичному режимі, без елементів дистанційного навчання».