Головне меню

9 вересня 2021 р. у парку Перені м.Виноградів відбулась презентація загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України».

У заході взяли участь та привітали присутніх заступник голови Закарпатської облдержадміністрації  Петро Добромільський, голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, заступник міського голови Віталій Любка та директор Закарпатського центру «Спорт для всіх» Олександра Керецман.

 У ході презентації у присутніх була можливість ознайомитись з практичним застосуванням табличок з QR-кодом для сканування та отримання відео-інструкцій від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності.

Згідно даного соціального проєкту передбачається розробка програм та заняття на майданчику з різних видів рухової активності для різних за віком і статтю груп населення, тому у мережі FB для анонсування, консультування, обміну досвідом та ідеями створена група «Активний парк Виноградівської громади».

            Затим учнівська молодь з Виноградівської ДШМ ім.Б.Бартока, гімназії та спортклубу «Нокаут» продемонструвала різні види активності – хореографію та тренування на відкритому повітрі.

Як зазначив  Віталій Любка: «Сьогодні спортивний майданчик у парку Перені отримав своє друге дихання і дозволить популяризувати здоровий спосіб життя серед різних верств населення та самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби».

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти