Головне меню

У рамках традиційного місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення, а також щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля» у Виноградові  14 квітня ц.р. відбувся День благоустрою.

         Участь у заходах взяли представники підприємств, установ, організацій, трудових колективів і освітніх закладів. Зокрема, працівники міської ради – на стадіоні «Юність»; громадський благодійний фонд "Виноградів" разом зі своїми волонтерами – студентами Виноградівського державного коледжу МДУ очистили від побутового сміття частину території мікрорайону по вулиці Корятовича – біля будівлі котельні;  працівники районної  ради та РДА прибирали відповідно території замку Канків та парк Перені.

         Трудові колективи управлінь у Виноградівському районі – Держгеокадастру, соціального захисту населення, Держпродспоживслужби, Пенсійного фонду,  МУВГ,  ПрАТ «ПМК-78», Держлісгоспу, УДСНС, ВУЖКГ, ТОВ «Флора», освітні та медичні працівники,  колективи інших установ міста впорядковували закріплені та прилеглі за їхніми організаціями території.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти