Напередодні професійного свята освітян у міському Будинку культури відбулись урочисті заходи за участі заступника міського голови Віталія Любки, помічника-консультанта народного депутата України Ігоря Вантюха, директора КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрія Свища, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Галини Чабрун, представників освітньої галузі та дошкільної освіти.

У вітальному слові Віталій Любка, зокрема, сказав: «Надзвичайно приємно бачити у цьому залі  велику когорту людей, які на своєму життєвому шляху обрали складну і відповідальну професію – бути вчителем та вихователем. Саме ви у своїй роботі знаходите індивідуальний підхід до кожного учня та вихованця,  ділитесь великим багажем своїх знань¸ допомагаєте визначитись у житті, даруєте тепло своїх сердець».

Відповідно до розпорядження міського голови за високі показники у роботі та з нагоди відзначення Дня працівників освіти вручено грамоти Виноградівської міської ради представникам освіти та дошкілля.