24 червня у м. Виноградів, напередодні відзначення 25-ої річниці ухвалення Конституції України, міський голова Степан Бочкай спільно з головою Берегівської райдержадміністрації Ігорем Вантюхом та за участі першого заступника міського голови Адальберта Сверенка, заступника міського голови Віталія Любки, секретаря міської ради Сніжани Попович і громадськості взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення державного свята.

З цієї нагоди біля погруддя Тараса Шевченка відбулись святкові заходи, які розпочались виконанням Державного Гімну України та покладанням корзини квітів до погруддя Великого Кобзаря.

Затим учасники урочистостей оглянули у центральному сквері міста книжково-ілюстративну виставку, виставку дитячих малюнків «Конституція і ми»,  а також патріотичний марафон «Конституція – основа розвитку національного законодавства», флешмоб «Конституція в моєму житті» та інші  культурно-мистецькі заходи.