16 грудня виповнилось 75 років з дня заснування громадсько-політичного видання району «Новини Виноградівщини». З цієї нагоди в редакції  відбулись урочистості, участь в яких взяв перший заступник міського голови Василь Ціцей та голова Виноградівської РДА Ігор Вантюх.

Перший заступник міського голови Василь Ціцей привітав колектив з цією подією і відповідно до розпорядження міського голови  вручив подяки Виноградівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм оператору комп’ютерної верстки  Міндак Діані Федорівні; оператору комп’ютерної верстки Маляр Катерині Адальбертівні; інженер- технологу Цуцко Галині Михайлівні; за активну громадську позицію, багаторічну науково-пошукову діяльність – дописувачу, краєзнавцю Біланчуку Івану Івановичу.