Головне меню

 

 

 

Сьогодні, 7 листопада 2017 р., у міському будинку культури вшанували культпрацівників, майстрів народного мистецтва та аматорів сцени з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

             З вітальним словом до присутніх звернулась секретар міської ради Катерина Зеленяк:       

-Приємно відзначити, що за безпосередньої участі працівників культури творче життя нашого міста насичене багатьма цікавими подіями та заходами, а міський Будинок культури впевнено тримає позицію лідера з-поміж чисельних культурно-просвітницьких закладів Виноградівського району та Закарпатської області. На базі міського будинку культури успішно функціонують творчі колективи, які мають заслужені відзнаки. Втілюються в життя культурні проекти, організовано та проведено ряд масових заходів. За сприяння Виноградівської міської ради видано друком та розповсюджено серед дітей і молоді міста «Збірку колядок». Замовлено пошив комплекту сценічних костюмів для хору працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури. Забезпечено участь колективів художньої самодіяльності міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах. Виноградівські творчі колективи впевнено заявили себе на масштабних шоу-проектах –  це, зокрема, музичний гурт «Чаламада». Впевнено тримає лідируючі позиції  танцювальний колектив «Галактика», а новий танцювальний колектив «Olimp dance crew» демонструє високий рівень майстерності.

            Також від Виноградівської міської ради були вручені грамоти і червоні троянди з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Зокрема,  нагороджені:

            хор ветеранів міського будинку культури (керівник Віктор Марушка) – за активну участь у громадському  житті міста, вагомий внесок у популяризацію хорового співу;

           хореографічний ансамбль «Olimp dance crew» (керівник Яна Мадяр) – за високий рівень майстерності,  популяризацію активного способу відпочинку;

           колектив Виноградівської  ДШМ ім. Б. Бартока – за високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління,  вагомий внесок у розвиток творчих особистостей, пошук та розкриття юних талантів.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти