Громадська організація «Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів» провела урочистості з нагоди восьмої річниці заснування організації  у рамках відзначення Міжнародного дня волонтера.

На захід були запрошені почесні гості – військовослужбовці, волонтери, представники органів місцевого самоврядування, мешканці Виноградівської міської територіальної громади.

Привітали присутніх та вручили грамоти і подяки волонтерам міський голова Степан Бочкай; начальник  Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки Сергій Зейкан; тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини Євген Бєлявський; координатор “Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів” Михайло Роман.

Хвилиною мовчання було вшановано всіх воїнів, жінок, чоловіків, дітей, волонтерів, життя яких забрала російсько-українська війна.

Також у міському будинку культури була розміщена інсталяція трофеїв і сувенірів, що привезли волонтери з місць проведення бойових дій та картини місцевих художників.