Головне меню

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у міському будинку культури пройшли урочистості. Участь в урочистостях взяли керівники міста та району – голова  РДА Ігор Вантюх,  голова районної ради Віталій Любка, перший заступник міського голови Василь Ціцей.

            Привітав  бібліотечних працівників з професійним святом  перший   заступник міського голови Василь Ціцей:

            -Бібліотечні заклади міста та району стали своєрідним інтелектуальним майданчиком для різного роду зустрічей та забезпечують проведення інформаційних та масових заходів. Завдяки впровадженню інноваційних форм у своїй роботі, успішній реалізації заходів у розробці і втіленні численних проєктів Ви підвищуєте престиж професії бібліотекаря. Шановні бібліотечні працівники! Хай зростають ваші книжкові фонди, збільшується кількість читачів, будуть високими Ваші досягнення у професійній сфері та гідною буде оплата вашої праці! Бажаю вам  миру, здоров’я, достатку, сімейного благополуччя!

            Також відповідно до розпорядження міського голови грамотою міської ради за вагомий  внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек нагороджено колектив Виноградівської центральної районної бібліотеки  (директор Катерина Вашкеба).

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти