Головне меню

 

 

18 грудня ц. р. на центральній площі міста  відбулось відкриття міської ялинки «Зустріч Святого Миколая». Біля  лісової красуні зібрались діти і дорослі, щоб стати учасниками урочистого запалення вогнів на головній ялинці Виноградова.

          Привітав присутніх міський голова Степан Бочкай:

  •  Щороку  напередодні дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят на центральній площі нашого міста наряджається новорічна ялинка, біля якої весело проводять своє дозвілля  наші городяни та гості міста. Дозвольте висловити щиру вдячність тим людям, які приклали багато зусиль, щоб наша ялинка була саме такою, якою ви її бачите. У дощову і вітряну погоду вони старались зробити її найкрасивішою в нашому краї. Це наші дизайнери – ентузіасти оформлення ялинки на площі: Степан Легеза, Олександр  Калініченко, Дмитро Кабиш та Іван Кабиш, Семен Черкас, підприємець Володимир Гушовський та працівники Виноградівського ВУЖКГ  старший і молодший Петро Богаш, ТОВ «Флора», ПрАТ «ПМК-78» і Виноградівського РЕМу.  Щира Вам подяка за Вашу працю. Хай ця велична ялинка принесе нам радість і щастя у ці святкові дні. Хай здійсняться всі Ваші мрії, хай буде мир і здоров’я, удача та достаток примножуються у Ваших родинах!

Відтак  відбулось урочисте запалення вогнів на головній ялинці Виноградова, а Святий Миколай  роздав присутнім на площі маленьким городянам солодкі подарунки.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти