Головне меню

       лого кгСьогодні, 25 серпня 2016 р., перший заступник міського голови Василь Ціцей урочисто відкрив XVIII міжнародний фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”  імені Андрія Гріги.

         Цьогоріч «Кришталеві грона» відзначають своє повноліття – 18 років з часу першого фестивалю, який з районного масштабу переріс у міжнародний музичний проект та став беззаперечною візиткою Виноградова. Свого часу через кришталеву музичну кузню пройшли  представники Індії, Нігерії, Ізраїля та інших держав. 

     ккУ 2016-му він стане школою професійної майстерності для юних талантів із 7 країн (Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Польщі, Греції та України) і 12 областей  України – це юні артисти віком від 6 до 21 року, загалом біля 150 учасників.

        журі Міжнародний статус фестивалю підтверджує і  інтернаціональний склад журі,  до якого увійшли представники Грузії, Білорусі, Молдови та України. Також оцінювати учасників буде Галина Голубєва –  викладач вокалу на телепроектах «Х-фактор» та «Україна має талант».

         Крім суто конкурсної програми цими днями на гостей міста чекатимуть вечори знайомств та відпочинку, екскурсії, визначення «Міс»  та «Міні-міс фестивалю». Церемонія нагородження лауреатів та володарів Гран-прі, а також великий Гала-концерт відбудеться в рамках святкування Дня міста  в амфітеатрі парку Перені 28 серпня о 17.30 за к. ч.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти