Головне меню

Урочисте відкриття спортивного майданчика у міській ЗОШ №2

 З приємної нагоди сьогодні, 18.05.2017 р., на території  міської ЗОШ №2 зібрались керівники міста та району, депутати обласної та міської рад, учні, вчителі та гості. Під осяйним сонцем тут відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

            Будувався майданчик за кошти обласного бюджету та меценатські кошти депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка, який профінансував встановлення огорожі та основу під майданчик. Міська рада долучилась до фінансування виготовлення проектно-кошторисної документації.

            З вітальним словом на урочистостях, в числі інших, виступив міський голова Степан Бочкай, який, зокрема, сказав:

– Завдяки ініціативі депутата обласної ради від нашого міста Поляка Владіслава Миколайовича, при його фінансовій  підтримці у Виноградові зведено ще один спортивний об’єкт. Дозвольте мені від імені міської ради, громади міста, учнівської молоді щиро подякувати керівництву області, депутатам Закарпатської обласної ради, нашому обласному депутату Владіславу Поляку за пророблену роботу по створенню належних умов для занять спортом у нашому місті. Я впевнений, що на цьому майданчику зможуть вдосконалювати свою спортивну майстерність учні школи, міста, наші спортсмени, які приноситимуть спортивну славу Виноградову та Україні.

            Затим відбулось урочисте перерізання символічної стрічки. Право першого удару по м’ячу на новому спортмайданчику було надано меценату, депутату облради від нашого міста Владіславу Поляку. Відтак  на урочисто відкритому спортивному об’єкті розпочались футбольні баталії.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти