Головне меню

        Традиційно напередодні свята Святого Миколая у Виноградові відбулось урочисте відкриття головної ялинки.  

Вперше у рамках проведення Новорічно-Різдвяних свят також було відкрито Резиденцію Святого Миколая  та  Різдвяний ярмарок.

 Привітав виноградівців перший заступник міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, висловив подяку всім, хто доклав зусилля для створення у Виноградові новорічної атмосфери – приватному підприємцю Іштвану Легезі, його помічникам та однодумцям, працівникам ВУЖКГ, товариства «Флора», ПрАТ «ПМК-78», працівникам підприємця Габора Гунцелізера, спонсорам та меценатам.

          Вперше у Виноградові за ініціативи студії декору та флористики «Айворі» (Евеліна Пелешкей-Шперик і Крістіна Параска), яка підтримана депутатами міської ради, облаштована Резиденція Святого Миколая. Депутат Олександр Товт займався організаційними питаннями Різдвяної ярмарки, депутат Святослав Гал долучився до організації святкових заходів у нашому місті. Ведучими заходу було агентство свят «Щастя» (м. Мукачево), Алік Чорба (музичний супровід).

Дорогі виноградівці! Щиро бажаю, щоб у ці святкові дні здійснились всі Ваші мрії, а здоров’я, удача та достаток хай тільки примножуються.  Нехай Святий Миколай та різдвяна зоря запалять у ваших серцях вогонь віри та любові!, – побажав на завершення виноградівцям Василь Ціцей.

         Відтак засвітились  святкові вогні на головній ялинці  нашого міста, відкрила свої двері резиденція Святого Миколая та Різдвяний ярмарок.

         Виноградівська міська  рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти