Головне меню

За умовами конкурсу ветерани, а також родини полеглих (померлих) захисників і захисниць, можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи.

Прийом заявок триває з 7 по 26 листопада 2022 року.

Учасниками конкурсного відбору проєктів можуть бути: ветерани та члени сімей загиблих, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих.

Докладніше  про умови конкурсного відбору проєктів та покрокову інструкцію можна прочитати  на сайті фонду https://veteranfund.com.ua/contests/varto_2-0/. Щочетверга відбуваються зустрічі у Zoom, де розповідається про деталі конкурсної програми та проходить спілкування з потенційними заявниками.

Запитання та уточнення щодо даного проєкту зацікавлені особи можуть надсилати на електронну пошту: veteranfundua@gmail.com вказавши тему листа: “Конкурс Проєктів” або телефонувати за номером +380963336833.

До відома: перший конкурс фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО” тривав з 5 вересня по 5 жовтня 2022 року. Переможцями стали 30 проєктів ветеранів-підприємців, а також родичів полеглих захисників.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти