Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

        10 листопада 2016 р.  відбулось пленарне  засідання  7 сесії 7 скликання Виноградівської міської ради.

         До розгляду депутатам було представлено 13 питань порядку денного:

 • про затвердження міських Програм
 • про доповнення міської цільової програми «Власний дім»
 • про надання цільової одноразової грошової допомоги для ліквідації наслідків падіння аварійного дерева
 • про внесення змін до статуту Виноградівського ВУЖКГ
 • про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція)
 • про передачу дошкільним навчальним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня
 • про присвоєння назви вулиці в м. Виноградів
 • про внесення змін до рішення міської ради від 15.07.2015 р. №1115 щодо прийняття вбудованих приміщень в м. Виноградів по пл. Миру, 3 у власність територіальної громади міста Виноградів
 • про створення комунального підприємства «Центр розвитку і інвестицій» Виноградівської міської ради
 • про передачу на баланс ОСББ «Господар-Господарка» багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Виноградів, вул. Армійська, № 12
 • про прийняття та передачу матеріальних цінностей
 • про розгляд заяв та звернень з питань землекористування
 • про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.

          Оскільки голова Виноградівської РДА на даний час знаходиться у відрядженні,  депутати проголосували перенести заключне питання порядку денного (звіт голови РДА)  на наступне пленарне засідання сесії міської ради.

        Отже, у сесійній залі  присутні 24 депутати із 26 обраних. Пленарне засідання розпочалось із першого питання порядку денного – затвердження нових міських програм, зокрема «Програма поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності у місті Виноградів на 2016-2020 роки», «Програма покращення умов обслуговування платників податків у Виноградівській об’єднаній  державній  податковій інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області на 2016 рік», «Регіональна Програма підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з реєстрації місця проживання оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

         Проголосували депутати за надання цільової одноразової адресної грошової допомоги  8 громадянам міста для ліквідації пошкоджень надгробних пам’ятників на міському кладовищі внаслідок падіння аварійного дерева.

         Депутатська група  «БПП «Солідарність» у міській раді  утрималась від голосування по питанню  створення комунального підприємства «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради.

   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 – Я би попросив депутатів не порівнювати новостворений комунальний заклад міста з районним КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини»,акцентував міський голова Степан Бочкай.Проблеми районної агенції хай вирішуються на рівні району, у нас буде окрема структура і аналогії  між ними проводити не потрібно.

         Депутати присвоїли  назву новій вулиці міста, яка є відгалуженням  вулиці Копанська та проходить через територію садово-виноградного товариства «Біолог», на якій розташовані житлові будинки (колишні дачі). Вулиця називатиметься  Терасна.

         Традиційно найбільше питань у порядку денному  міської сесії є заяв та звернень по землекористуванню. Проголосувавши пакетом за них, депутати вивели для окремого розгляду  пункт  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення (Бора С.І.)», по якому було прийнято рішення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також депутати міськради долучились до благодійності. На необхідну реабілітацію маленького Кирила Бажури, який хворіє на ДЦП, депутати та працівники Виноградівської міської ради зібрали більше двох тисяч гривень.

Виноградівська міська рада

 

 

Архіви
Урядові сайти