Головне меню

20-та позачергова сесія Виноградівської міської ради (28.12.2022 р.)

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні  із 34-х обраних був присутній 31 депутат.

У порядку денному одне питання – затвердження бюджету Виноградівської міської територіальної  громади на 2023 рік у новій редакції  (з врахуванням коштів освітньої субвенції).

Засіданню сесії передувала робота постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яка розглянула питання порядку денного та рекомендувала його на затвердження депутатському корпусу.

Також за пропозицією міського голови Степана Бочкая порядок денний сесії був доповнений питанням про передачу місцевій пожежній охороні Виноградівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна, основних засобів та інших матеріальних цінностей.

У ході роботи сесії депутати одноголосно підтримали дані рішення.

Виноградівська міська рада


Відбулась 19-та сесія міської ради (15.12.2022 р.)

В умовах війни та важкого економічного стану в країні головний документ, який забезпечує життєдіяльність нашої громади – ПРИЙНЯТО при мінімальному дефіциті.

 Депутати продемонстрували консолідацію зусиль на благо розвитку Виноградівської міської територіальної громади

У конструктивному руслі пройшло сьогодні засідання 19-ої сесії міської ради, участь в якому взяли 33 депутатів із 34 обраних.

У порядку денному 280 питань – важливих та актуальних для життєдіяльності нашої громади.

Протягом останніх 10 днів постійні депутатські комісії детально розглянули  подані проєкти рішень та внесли свої рекомендації.

Ряд питань було виключено з порядку денного з рекомендаціями направити на доопрацювання та довивчення.

Міський голова Степан Бочкай  ознайомив присутніх із депутатськими запитами з подальшим включенням їх до порядку денного сесії.

Відтак депутати приступили до плідної, конструктивної роботи та одноголосно проголосували за:

– основний фінансовий документ громади бюджет на 2023 рік (на даний момент – без  державної освітньої субвенції, обсяги якої ще не затверджені на найвищому рівні. У разі надходження трансферу з держбюджету до місцевого – депутати зберуться на позачергову сесію);

-внесення змін до бюджету-2022;

– майнові та земельні питання;

-відправили на доопрацювання питання щодо перейменування вулиць міста та населених пунктів громади (у зв’язку з зауваженнями та пропозиціями громадськості);

– звернення щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Куцину Олегу Івановичу_- командиру Окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ої механізованої бригади Збройних Сил України;

– затвердили інформацію про результати діяльності окружної прокуратури на території Берегівського району та зміни до місцевих Програм тощо.

З нагоди Дня місцевого самоврядування секретар міської ради Сніжана Попович  була нагороджена Подякою Голови Верховної Ради України.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу, яка в теперішніх складних умовах особливо цінна.

Виноградівська міська рада


 

Відбулась 18-та позачергова сесія (25.11.2022 р.)

Сьогодні, 25 листопада 2022 р. відбулась 18-та позачергова сесія, на якій були присутні  29 депутатів із 34. У порядку денному одне питання – внесення змін до міського бюджету.

На початку засідання заступник голови Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Михайло Палюх ознайомив присутніх із постановою Виноградівської територіальної виборчої комісії «Про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скл. та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати».

Згідно з постановою депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Кіш Марію Іванівну.

Після складання Присяги новопризначеним депутатом та вручення посвідчення міський голова Степан Бочкай продовжив ведення позачергової сесії.

Як зазначив міський голова Степан Бочкай:

«Всі ви знаєте, що звільнений Херсон відчуває на собі трагічні наслідки багатомісячної окупації. Тож не секрет, що першочерговим кроком є допомога місцевим жителям, ліквідація наслідків бойових дій та відновлення критичної інфраструктури деокупованих територій. Тож наш проєкт рішення передбачає спрямувати 1 млн. грн. для фінансування обласного бюджету Херсонської області на проведення аварійно-ремонтних робіт. Хочу зазначити, що всі громади Закарпаття долучилися до такої ініціативи і добре, що ми можемо допомогти людям, які зараз найбільше цього потребують».

Також за ініціативи міського голови довключено питання змін до бюджету, а саме: закупівля генераторів для навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Пропозиція була підтримана.

Таким чином, депутати проголосували за зміни до міського бюджету.

Виноградівська міська рада


 

Відбулась 17-та позачергова сесія міської ради восьмого скликання (26.08.2022 р.)

Сьогодні, 26 серпня 2022 року, відбулась 17-та позачергова сесія міської ради восьмого скликання, на якій було присутньо 19 депутатів із 34 обраних.

На початку засідання голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира ознайомила присутніх із постановою Виноградівської територіальної виборчої комісії №44 від 18.08.2022 р. «Про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скл. Жидика Адальберта Адальбертовича та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати».

Згідно з постановою депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Зеленяк Катерину Петрівну.

Після складання Присяги новопризначеним депутатом та вручення посвідчення  міський голова Степан Бочкай продовжив ведення позачергової сесії.

         Відтак присутні депутати приступили до роботи: розглянуто і проголосовано звернення депутатської групи «За розвиток» у Виноградівській міській раді до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг України у Закарпатській області щодо невідкладного завершення ремонту автодороги «Берегово-Виноградів-Велика Копаня» (М-23) у межах м. Виноградів.

         Також депутатами проголосовано за дострокове припинення повноважень депутата міської ради 8 скл. Крайняй Андрія Андрійовича  – на підставі його особистої заяви.

Затим голова координаційної ради громадського формування «Апологет» Федір Щубер виступив із заявою про внесення на розгляд депутатами питання порядку денного щодо заборони діяльності у Виноградівській міській раді на період воєнного стану депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя». 

Член Ради оборони Виноградівської міської ради Сергій Волошин також звернувся до присутніх із зверненням щодо заборони діяльності депутатів від партії ОПЗЖ на період воєнного стану та попросив присутніх депутатів заборонити діяльність проросійської партії.

У свою чергу, голова постійної депутатської комісії з питань комунальної власності і земельних відносин Михайло Роман заявив про підтримку пропозиції щодо тимчасової заборони діяльності партії ОПЗЖ у Виноградівській міській раді на період воєнного стану.

Відтак, після технічної перерви, під час якої депутати розробили та узгодили проєкт рішення «Про призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів обраних від політичної партії «Опозиційна платформа за життя», дане рішення було підтримано одноголосно.

Виноградівська міська рада


Відбулась шістнадцята сесія міської ради восьмого скликання (12.08.2022 р.)

Сьогодні,  12 серпня 2022 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 16 сесія, участь в якій взяли секретар міської ради Сніжана Попович, депутатський корпус, заступники міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів.

До участі в засіданні 16-ої сесії зареєструвалось 18 депутатів із 34 обраних.

На початку роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих під час російсько-української війни.

Затим міський голова ознайомив з відповідями на депутатські запити, що надійшли у міжсесійний період.

Після затвердження порядку денного  та регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до роботи.

У ході роботи пленарного засідання депутатами було проголосовано питання порядку денного, зокрема: про затвердження Правил  благоустрою території Виноградівської  міської територіальної громади, припинення шляхом ліквідації Великоком’ятівського та Підвиноградівського міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, майнові та ряд питань землекористування і містобудування.

Також депутатами проголосовано за дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Жидик Адальберта Адальбертовича – на підставі його особистої заяви.

Проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Крайняй Андрія Андрійовича не набрало необхідної кількості голосів для його прийняття.

На завершення роботи сесії міський голова привітав депутатів, які у період між пленарними засіданнями святкували дні народження.


 

Відбулась п’ятнадцята сесія міської ради восьмого скликання (09.06.2022 р.)

Сьогодні, 9 червня 2022 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась п’ятнадцята сесія міської ради, в якій взяли участь секретар міської ради Сніжана Попович, депутати, заступники міського голови та доповідачі з питань порядку денного.

Відповідно до електронної системи «Голос» до участі в засіданні зареєструвалось  18 депутатів із 34 обраних.

Кворум єдепутати приступили до роботи.

Під час сесійного засідання присутніми депутатами були розглянуті  та проголосовані понад 80 питань порядку денного.


 

Позачергова сесія  одноголосно прийняла рішення  про утворення Ради оборони Виноградівської міської ради (14-та позачергова сесія, 27.02.2022 р.)

         Сьогодні, 27.02. 2022 р., депутати міської ради в оперативному порядку зібрались на позачергове засідання чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

         Присутні 29 із 34 обраних.

         Розпочали роботу з хвилини мовчання за загиблими героями в українсько-російській війні.

         Після обговорення та дебатів, з метою забезпечення виконання першочергових заходів з організації, підготовки та ведення територіальної оборони депутатами одноголосно проголосовано за створення Ради оборони Виноградівської міської ради, затверджено склад Ради та Положення.

         Додатковим питанням порядку денного стало рішення щодо проведення на період запровадженого воєнного стану закритих засідань сесій міської ради.


Міська рада одноголосно прийняла Програму організації та забезпечення територіальної оборони (13-та позачергова сесія, 16.02.2022 р.)

Сьогодні, 16.02.2022 р., відбулась 13-та позачергова сесія Виноградівської міської ради. Сесію провів міський голова Степан Бочкай за участі секретаря міської ради Сніжани Попович та депутатського корпусу. У роботі сесії взяли участь 27 депутатів із 34-ох обраних, заступники міського голови, доповідачі з питань порядку денного.

Попередньо всі питання були опрацьовані в ході сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Роман Фурман).

Під час засідання депутатами одноголосно затверджено звіт про виконання бюджету Виноградівської міської територіальної громади за 2021 рік та внесено зміни до бюджету Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Також на тринадцятій позачерговій сесії міської ради восьмого скликання депутатами було розглянуте важливе на даний час питання та відповідно одноголосно затверджено Програму організації та забезпечення територіальної оборони,  призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Виноградівської міської територіальної громади на 2022–2026 роки.

Позаяк сьогодні в Україні вперше проходить День єднання, міський голова Степан Бочкай наголосив, що  цей день має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ. На завершення засідання депутати Виноградівської міської ради зробили спільне фото.

Виноградівська міська рада


Міська рада надала згоду на подальшу реконструкцію стадіону «Пластмасовик» у Виноградові 12 позачергова сесія, 3.02.2022 р.)

Рішення щодо подальшої реалізації проєкту з реконструкції стадіону було прийнято на 12-ій позачерговій сесії Виноградівської міської ради, яка відбулася сьогодні, 03 лютого 2022 року.

Сесію провела секретар міської ради Сніжана Попович, участь у її роботі взяли 24 депутати з 34-ох обраних, заступники міського голови, доповідачі з питань порядку денного та представники ЗМІ.

На позачерговому засіданні депутати розглянули та підтримали нагальні на даний час питання для територіальної громади. Зокрема щодо передачі функцій замовника від Виноградівської міської ради до управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації. Дане рішення надасть змогу реалізувати соціально важливий проєкт «Реконструкція стадіону «Пластмасовик» по вул. Українська у м.Виноградів» та дозволить здійснювати його фінансування з державного бюджету у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Проєктно-кошторисна документація зокрема передбачає облаштування  легкоатлетичних доріжок, реконструкцію футбольного поля, заплановано ремонт трибун для вболівальників, будівництво чотирьох тенісних кортів тощо. Загалом орієнтовна вартість об’єкту становить близько 63 млн.грн, з них 10% має профінансувати місцевий бюджет.

Також на засіданні внесли зміни до деяких рішень сесій міської ради та договору оренди нежитлового приміщення шляхом заміни орендодавця.

На завершення роботи сесії, секретар міської ради Сніжана Попович та перший заступник міського голови Адальберт Сверенко привітали депутатів міської ради, які в період між пленарними засіданнями святкували свій День народження. Також були вручені вітальні адреси депутатам, які нещодавно відзначили свій ювілей: депутату міської ради восьмого скликання Йосипу Йосиповичу Матію, який нещодавно святкував своє 40-річчя. А також з нагоди 55-річчя, депутату Виноградівської міської ради трьох скликань  Тетяні Григорівні Сугай.


Відбулась одинадцята позачергова сесія міської ради (23.12.2021 р.)

         Сьогодні, 23 грудня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась одинадцята позачергова сесія міської ради, в якій взяли участь секретар міської ради Сніжана Попович, депутатський корпус, заступники міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів та представники ЗМІ.
        До участі в засіданні 11-ої сесії зареєструвалось 32 депутатів із 34 обраних. Попередньо питання порядку денного були опрацьовані в ході засідання профільної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
        Під час сесійного засідання жваве обговорення викликали питання бюджету на 2022 рік та «Програма економічного і соціального розвитку».
       У ході роботи пленарного засідання депутатами проголосовано за рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2020р. №29 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2021 рік»; затверджено план природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік; затверджено Програму економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023-2024 роки; схвалено бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік та ряд рішень, що стосуються організаційної структури міської ради, завдяки якій у Виноградівській міській територіальній громаді у 2022 році запрацює муніципальна поліція.
    Також депутатами прийнято звернення до Кабміну та Міністерства освіти і науки України щодо виділення додаткових коштів освітньої субвенції.
    На завершення роботи сесії депутат міської ради Мирон Фурман зачитав звернення депутатської групи політичної партії «Європейська солідарність».
Виноградівська міська рада

Відбулась 10-та позачергова сесія міської ради (20.12.2021 р.)

Сьогодні, 20 грудня 2021 р., у Виноградівській міській раді відбулась 10-та позачергова сесія міської ради.

У засіданні 10-ої  сесії відповідно до електронної системи «Голос» взяли участь 32 депутати із 34 обраних.

Засідання відбулось під головуванням міського голови Степана Бочкая за участі секретаря міської ради Сніжани Попович, депутатського корпусу, заступників  міського голови Адальберта Сверенка та Віталія Любки, керівників структурних підрозділів, представників ЗМІ.

Сьогоднішнє засідання було скликане в найкоротші терміни у зв’язку з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 р. N 1662-р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2021 році та перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2021 рік».

Під час засідання депутатами розглянуто та одноголосно підтримано  рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2020 р. № 29 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 02.02.2021 р. №42, 25.03.2021 р. №102, 03.06.2021 р. №212, 14.07.2021р. №299, 28.09.2021 р. №377, 11.11.2021р.№630, 10.12.2021р. 14.12.2021 р. № 642)».

         Таким чином субвенція з державного бюджету, що надійшла на освітню галузь в сумі близько 8 млн. грн. направлена на виплату грошових винагород до Новорічно-Різдвяних свят працівникам закладів освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Виноградівська міська рада


Відбулась девята сесія міської ради (14.12.2021 р.)

Сьогодні, 14 грудня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась чергова 9-та сесія міської ради, на якій були присутні заступники  міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів, представники ЗМІ та громадськість.

У засіданні 9-ої  сесії відповідно до електронної системи «Голос» взяли участь 22 депутати із 34 обраних. Попередньо понад 170 питань порядку денного були детально опрацьовані депутатами в ході засідань профільних комісій.

На початку засідання Степан Бочкай озвучив рекомендації комісій, інформував про відповіді на депутатські звернення, що надійшли у міжсесійний період до міської ради,  зачитав депутатські запити та надав депутатам слово для усних звернень та запитань.

Відтак депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, серед яких було проголосовано за зміни до бюджету – недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ: педагогічним працівникам, закладам дошкільної освіти, технічним працівникам у сфері освіти, працівникам музичних шкіл, культури та бібліотек.

Затим було затверджено Положення про старосту Виноградівської міської ради в новій редакції, рішення щодо утворення старостинських округів та Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Виноградівської міської територіальної громади.

У ході засідання депутати проголосували за майнові питання, після чого 4 депутати з депутатської групи  «Нова громада» покинули сесійну залу. Це унеможливило розгляд питань порядку денного, які стосуються землекористування, рішення за які приймаються 2/3 голосів від загального складу ради.

Також  своїм рішенням депутати прийняли 67 медичних кисневих концентраторів для потреб КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» у лікуванні хворих на COVID-19.


Девята сесія міської ради не відбулась

У зв’язку з відсутністю кворуму (присутні 17 депутатів із 34) дев’ята сесія міської ради сьогодні не відбулась (повністю відсутня депутатська група «Нова громада»).

Серед основних питань порядку денного було питання перерозподілу бюджетних асигнувань загального фонду, недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ: педагогічним працівникам, закладам дошкільної освіти, технічним працівникам у сфері освіти, працівникам музичних шкіл, культури та бібліотек.

Також  депутати мали ухвалити  рішення щодо прийняття 67 медичних кисневих концентраторів для потреб КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на лікування хворих на COVID-19.

За пропозицією міського голови Степана Бочкая засідання сесії перенесено на 14 грудня 2021 р.

Виноградівська міська рада

 


Відбулось засідання 8-ої позачергової сесії Виноградівської міської ради (11.11.2021 р.)

Сьогодні, 11 листопада 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая та за участі 30 депутатів міської ради із 34-ох обраних відбулось засідання 8-ої позачергової сесії Виноградівської міської ради.

Також участь у роботі сесії взяли заступники міського голови, представники структурних підрозділів міської ради та журналісти.

Таким чином, на сьогоднішньому засіданні депутатами було розглянуто та проголосовано за наступні питання порядку денного:

 • про затвердження Програми використання коштів, що надходять  у  порядку  відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом, на 2021- 2023 роки;
 • про внесення змін до рішенняміської ради від 29.12.2020 р. № 29 «Про бюджет Виноградівської міської  територіальної  громади  на 2021 рік» (зі  змінами від 02.02.2021 р. №42, 03.2021 р. №102, 03.06.2021 р. №212, 14.07.2021р. №299, 28.09.2021 р. №377);
 • про спільну участь у реалізації проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region»(Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного у транскордонному регіоні);
 • про звільнення з посади старости села Дротинці Яреми М.М.

Відбулась сьома сесія міської ради (19.10 2021 р.)

Сьогодні, 19 жовтня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая  було продовжено роботу другого пленарного засідання 7-ої сесії міської ради.

Із 34-ох обраних депутатів міської ради відповідно до електронної системи «Голос» присутні 31, інші відсутні з поважних причин.

Участь у роботі сесії взяли  також заступники міського голови, старости, представники структурних підрозділів міської ради, журналісти та громадськість.

        Сьогодні на друге пленарне засідання було винесено до розгляду ряд питань, що стосуються землекористування, рішення яких приймаються 2/3 голосів від загального складу ради.

Дані питання не були розглянуті на першому пленарному засіданні у зв’язку з відсутністю значної кількості депутатів (повністю відсутня депутатська група «Нова громада»).

         Таким чином, у ході другого пленарного засідання депутатами були проголосовані питання землекористування, однак частина з них  не набрала необхідної кількості голосів та відповідно не була прийнята.

Також під час роботи сесії час від часу виникали дискусії, а присутні  у сесійній залі мешканці Виноградівської міської територіальної громади стурбовано висловлювались  щодо ходу голосування їхніх питань, винесених на затвердження другого пленарного засідання 7-ої сесії.

Виноградівська міська рада


Відбулось  перше пленарне засідання сьомої сесії міської ради (28.09.2021 р.)

Сьогодні, 28 вересня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено перше пленарне засідання 7-ої сесії міської ради.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради, депутати міської ради  (18 депутатів з 34 обраних – повністю відсутня депутатська група «Нова громада»), заступники міського голови, старости, представники структурних підрозділів міської ради, журналісти та громадськість.

            На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами, що надійшли  у міжсесійній період та з відповідями на звернення депутатського корпусу.     

Депутат міської ради Михайло Роман зачитав звернення депутатської групи «За розвиток» щодо пропозиції преміювання працівників освіти і дошкільної освіти з нагоди професійного свята та щодо необхідності заборони продажу і використання штучних пластмасових квітів, вінків та інших ритуальних товарів з 2022 року на території Виноградівської ТГ.

 Депутати також довключили ряд інших депутатських запитів у порядок денний.

          Загалом  до порядку денного чергової сесії винесено понад 300 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи постійних депутатських комісій були детально розглянуті депутатами, внесені рекомендації та пропозиції, а відтак – на голосування депутатському корпусу.

Міський голова Степан Бочкай вніс пропозиції до бюджету:

– прийняти субвенцію з обласного бюджету на реконструкцію Виноградівської районної лікарні з влаштування киснепостачання у сумі 2 млн. 300 тис.грн;

-додатково направити:

 -на заробітні плати працівникам мистецьких шкіл та бібліотек 1 млн. грн.;

-на коригування ПКД капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070301 Виноградів-Дротинці-Фанчиково км 0+000-12+800, у сумі 25 тис.грн.; 

– на коригування ПКД капітального ремонту ділянки дороги Боржавське – Великі Ком’яти (вул.Вл.Ів.Маргітича від № 15 до № 130; вул.І.Франка від № 1 до № 51) в с.Боржавське у сумі 25 тис.грн.; 

Дані пропозиції міського голови були проголосовані одноголосно.

У ході засідання депутати  затвердили місцеві програми, проголосували за майнові  та інші питання порядку денного.

Однак  питання землекористування, які приймаються не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради, не розглядались у зв’язку з відсутністю значної кількості депутатів (16 із 34).

Під час сесії присутні мешканці громади стурбовано висловились щодо відтермінування розгляду деяких земельних питань через відсутність у повному складі депутатської групи «Нова громада».

З цього приводу також виступили міський голова Степан Бочкай, депутати Михайло Роман та Тетяна Сугай. За їхньої пропозицією вирішено не завершувати роботу сесії, а провести друге пленарне засідання.

Також депутати Виноградівської міської ради ініціювали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та бюджетних (комунальних) установ.

           Виноградівська міська рада


 
 Відбулась шоста сесія міської ради (14.07.2021 р.)

 Сьогодні, 14 липня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась чергова шоста сесія міської ради, на якій були присутні заступники  міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів, представники ЗМІ та громадськість.

У засіданні 6-ої  сесії взяли участь 33 депутатів із 34 обраних. Попередньо понад 70 питань порядку денного були детально опрацьовані в ході засідань профільних комісій.

На початку засідання Степан Бочкай зачитав депутатські запити, які надійшли у міжсесійний період, а також у ході сесії були подані до президії та озвучені з голосу. Дані запити були підтримані депутатським корпусом. Серед них – створення муніципальної поліції Виноградівської ОТГ, облаштування майданчика зі штучним покриттям на території Дротинської одинадцятирічки, розчистка каналу та  виділення території для сільського кладовища у с. Великі Ком’яти, долучення до е-сервісу «Відкрите місто» та інші.

У ході роботи  пленарного засідання депутатами було затверджено ставки місцевих податків та зборів, які будуть діяти з 01.01. 2022 р.  на території  Виноградівської міської  територіальної громади та проголосовано за зміни до бюджету.

У результаті перевиконання місцевого бюджету за перше півріччя депутатами було направлено кошти на Програму розвитку освіти Виноградівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (преміювання за високі результати у ЗНО). Також кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ Виноградівської міської територіальної громади, співфінансування НУШ, виготовлення ПКД “Капітальний ремонт вул. Комунальна” і “Капітальний ремонт будівлі амбулаторії в с. Підвиноградів”, корегування ПКД “Капітальний ремонт дороги Великі Ком’яти – Вилок (до c.Шаланки).

Також  депутатами були розглянуті  питання землекористування та майнові, ряд організаційних питань; підтримано звернення до Фонду державного майна про передачу земель колишнього ДП «Радгосп Виноградівський» у землі громади.

Виноградівська міська рада


6-та позачергова сесія Виноградівської міської ради (16.06.2021 р.)
Сьогодні, 16 червня, як і було попередньо анонсовано, скликана позачергова шоста сесія Виноградівської міської ради восьмого скликання.
Дана сесія скликана згідно розпорядження міського голови від 08.06.2021 року № 118 з метою повторного розгляду рішення п’ятої сесії №290 «Про створення тимчасової контрольної комісії Виноградівської міської ради» із зауваженнями міського голови, які також були попередньо оприлюднені.
Відповідно до ч.4. ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 10.6. Регламенту рішення міської ради у п’ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинено міським головою і внесено на повторний розгляд міської ради із обґрунтуванням зауважень.
У зв’язку з відсутністю кворуму (присутні 15 депутатів із 34) шоста позачергова сесія міської ради не відбулась.
Виноградівська міська рада

5-та сесія Виноградівської міської ради (3.06.2021 р.)

Сьогодні, 3 червня, під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено 5-ту сесію міської ради.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради, заступники міського голови, депутати міської ради (32 депутати з 34 обраних), журналісти, представники структурних підрозділів міської ради та інші.

Також вперше депутати міської ради приймали всі рішення за допомогою електронної системи голосування «Голос», завдяки використанню якої значно пришвидшився та візуалізувався  процес голосування.

          На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами та відповідями на них, що надійшли  у міжсесійній період.                             

         До порядку денного чергової сесії було винесено біля 100 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи постійних депутатських комісій були детально розглянуті депутатами, внесені рекомендації та пропозиції, а відтак – на голосування депутатському корпусу.

         Першим питанням порядку денного та згідно рішення більшої частини депутатів затверджено Сверенка Адальберта Адальбертовича на посаді першого заступника міського голови та Любку Віталія Володимировича – заступником міського голови.

         Було проголосовано за Кодекс етики депутатів Виноградівської міської ради, Порядок розгляду електронних петицій, що подаються до міської ради та за створення Молодіжної ради.

Цілий блок питань, які було схвалено більшістю голосів депутатів, стосувався міських цільових програм.

         Крім того, депутатами було розглянуто та проголосовано за питання землекористування, затвердження землевпорядної і містобудівної документації.

 

Міські обранці прийняли звернення до вищих органів влади України: щодо врегулювання  проблемних питань  та спрощення  процесу оформлення житлових субсидій для населення; щодо збільшення фінансування на освітню субвенцію з держбюджету; щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття».

Виноградівська міська рада


 

Четверта сесія Виноградівської міської ради (25.03.2021 р.)

 

       25.03.2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено 4-ту сесію Виноградівської міської ради восьмого скликання.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради Сніжана Попович, заступники міського голови Адальберт Сверенко, Сергій Грабар та Василь Тесличко, депутати міської ради (33 депутати з 34 обраних), депутат Берегівської районної ради Федір Щубер, начальники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації.

          На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами, що надійшли до міської ради.

          До порядку денного чергової  сесії було винесено більше 140 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи були детально розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

          Таким чином, всі питання порядку денного зі змінами, пропозиціями  та внесеними правками на засіданнях комісій були винесені на голосування.

Депутатами під час сесійного засідання опрацьовано проєкти рішень, проведено поіменне голосування та прийняті відповідні рішення.

          Зокрема, про затвердження звітів про виконання місцевих бюджетів, майнові та децентралізаційні питання, затвердження місцевих програм, внесення змін до бюджету, затвердження передавальних актів, питання землекористування  та інші.

          Депутати проголосували за збереження  зарплати працівникам освіти в повному обсязі та за перенаправлення коштів на будівництво дороги до нового кладовища.

           Також депутати  одноголосно прийняли Звернення до Кабміну щодо перегляду режиму роботи непродовольчих ринків на відкритих площадках у “червоній” зоні карантину та надати дозвіл працювати ринкам, в т.ч. інепродовольчою (промисловою) групою товарів за умови дотримання протиепідемічних вимог​.

Виноградівська міська рада

 

 

3-тя позачергова сесія міської ради (2.02.2021 р.)

            Сьогодні, 2.02.2021 р., депутати Виноградівської міської ради зібрались на 3-тю позачергову сесію міської ради, на якій було присутньо  28 депутатів із 34 обраних.

          До порядку денного було винесено 6 питань, зокрема, про створення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою; відділу комунального майна територіальної громади, Служби у справах дітей, затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг та інші питання.

          Після голосування за порядок денний та регламенту роботи сесії депутати приступили до роботи.

          Члени депутатської групи «Нова громада» озвучили свої поправки до Положень про відділи, зокрема, у пункті щодо призначення на посаду керівників на конкурсній основі.

          Для проведення конструктивного діалогу в терміновому порядку міський голова Степан Бочкай запропонував головам депутатських фракційпровести консультації з питань порядку денного.       

          Свою роботу міські депутати продовжать  сьогодні о 16-ій  годині.

Після оголошеної перерви робота 3-ої позачергової сесії міської ради була продовжена.

У сесійній залі присутні 28 депутатів, які повернулись до розгляду порядку денного та проголосували за 6 питань порядку денного.

Всі рішення ухвалила більшість від загального складу

Також міський голова  наголосив присутнім депутатам щодо необхідності подання щорічної декларації. 

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай вручив депутату міської ради 3-х скликань Сугай  Тетяні Григорівні  відзнаку Верховної Ради України –  Почесну грамоту Верховної Ради України.

Виноградівська міська рада

ФОТО


 

Депутати Виноградівської міської ради прийняли звернення

щодо врегулювання цін на газ та електроенергію

            Акція протесту з вимогою зниження ціни на газ  відбулась сьогодні, 12.01.2021 р., біля Виноградівської філії АТ «Закарпатгаз».

            Затим учасники акції  прийшли до будівлі міської ради та вимагали скликати позачергову сесію сьогодні, яка згідно розпорядження міського голови мала відбутися завтра з єдиним питанням порядку денного – Звернення депутатів Виноградівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо врегулювання ціни на природній газ.

            Для проведення конструктивного діалогу в терміновому порядку було скликано депутатський корпус на позачергове засідання. Також до великого залу міської ради піднялись численні учасники мітингу. Для забезпечення громадського порядку були задіяні співробітники відділення поліції.

            Сесія розпочала свою роботу. Із 34 депутатів на позачерговому засіданні були присутні 29. Міський голова  оголосив текст Звернення депутатів Виноградівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо врегулювання ціни на природній газ. В нього були подані доповнення.

            Одноголосно дане звернення з поправками було прийнято та надіслано до відповідного реагування до вищестоящих органів влади.

Виноградівська міська рада

ФОТО

ЗВЕРНЕННЯ


Третє пленарне засідання 1 сесії  міської ради VIII скликання (29.12.2020 р.)

29 грудня 2020 р. відбулось третє пленарне засідання 1 сесії  міської ради VIII скликання, на якій були присутні 33 депутати із 34 обраних, а також міський голова, керівний склад міської ради.

На сесію для розгляду та відповідного прийняття рішень було винесено ряд питань порядку денного, які попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій та були оприлюднені на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради.

               Так, на сьогоднішньому пленарному засіданні депутати затвердили: міські цільові Програми; Положення про структурний підрозділ “Центр контролю за тваринами”; бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2021 рік; План природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища Виноградівської міської територіальної громади на 2021 рік; надання пільг в 2021 році за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади.

 Згідно рішення, прийнятого депутатами, перенаправлено кошти в сумі 2 млн. грн. з статті видатків поточного ремонту доріг на Програму посилення соціального захисту населення  Виноградівської міської територіальної громади.

               Також одноголосно депутатами прийняті рішення вступу в права засновника закладів дошкільної освіти, внесено зміни до договорів оренди на об’єкти, що прийняті у комунальну власність, зміни у рішення «Про сільський бюджет на 2020 рік» Підвиноградівської сільської ради, а також про організацію харчування дітей в закладах освіти.

Крім питань порядку денного, згідно депутатського запиту Романа Фурмана, міськими обранцями одноголосно схвалено запит про звернення до Закарпатської ОДА та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» з проханням включити автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Виноградів-Дротинці-Фанчиково до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік.

Під час засідання міським головою оприлюднено повідомлення про створення депутатської групи політичної партії «Європейська солідарність» у складі трьох осіб.

 На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай привітав присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим і висловив сподівання, що 2021 рік стане роком сприятливих змін та побажав миру, злагоди і благополуччя Виноградівській міській територіальній громаді.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Відбулась 1 сесія  міської ради VIII скликання (10.12.2020 р.)

            Сьогодні, 10 грудня 2020 р., відбулось перше пленарне засідання 1 сесії  міської ради VIII скликання, на якій були присутні новообрані депутати, міський голова, народний депутат  України Владислав Поляк, депутати Закарпатської обласної ради Йосип Фізеші, Іван Матрунич, кандидати на посади старост, що увійшли до складу новоствореної територіальної громади, представники ЗМІ та громадськість.

            Розпочала засідання голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира, яка проінформувала, що відповідно до Постанови Виноградівської міської ТВК від 31.10.2020 року №30 «Про встановлення результатів виборів Виноградівського міського голови та визнання обраним міським головою» на посаду міського голови обрано Бочкай Степана Золтановича, за якого проголосувало понад 48 %  виборців.

            Також присутні заслухали інформацію голови Виноградівської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Виноградівської міської ради восьмого скликання, які відбулись 25 жовтня 2020 року. За результатами голосування до депутатського корпусу міської ради увійшли 34 депутати від семи політичний партій.

            Відтак міський голова Степан Бочкай склав присягу.

            Голова ТВК Людмила Немира вручила міському голові Бочкаю Степану Золтановичу Почесну грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом.

            Від імені  депутатського корпусу присягу зачитав найдосвідченіший – депутат п’яти скликань Золтан Кудрон. Всі депутати своїми підписами скріпили текст присяги та отримали посвідчення.

            Після складання Присяги новообраними депутатами та вручень посвідчень  голова міської ТВК передала повноваження голові громади для подальшого ведення сесії.

            Після цього частина депутатів міської ради демонстративно покинула сесійну залу. Це депутати від політичної партії «КМКС» Кудрон Золтан Емілович, Весприймі Чілла Іванівна, Баник Йосип Йосипович; від ПП «За майбутнє»  – Кіш Василь Васильович, Крайняй Андрій Андрійович; від ПП «Команда Андрія Балоги» – Молнар Максим Йосипович, Кіш Оксана Олександрівна; від ПП «Опозиційна платформа–за життя» – Лемко Микола Миколайович, Магочі Михайло Михайлович, від ПП «Слуга народу» – Нечаєв Валерій Валерійович, Драб Ольга Михайлівна, Костелеба-Веремчук Наталія Юріївна, Кус Вячеслав Сергійович, Більда Олег Сергійович, Івашко Артур Іванович, Сідей Еліса Миколаївна.

            Далі депутати продовжили розгляд питань згідно затвердженого порядку денного.

            Кількість депутатів, які залишились в залі – а це більше  половини загального складу депутатського корпусу, дозволила  продовжити роботу сесії.

            Таємним голосуванням обрано секретаря міської ради. Ним обрано Попович Сніжану Володимирівну.

            Сесія затвердила кількісний склад та назви постійних депутатських комісій; структуру і загальну чисельність апарату ради та виконавчих органів. Затверджено заступниками міського голови: 1-й заступник Ціцей Василь Васильович, заступники – Сверенко Адальберт Адальбертович, Грабар Сергій Аркадійович, Тесличко Василь Юрійович, керуюча справами – Жадік Світлана Анатоліївна.

            За поданням міського голови сесія затвердила старост сіл, які увійшли до складу Виноградівської міської територіальної  громади:

 

Костак Михайло Юрійович – староста села Боржавське

Петровка Юрій Юрійович – староста села Букове

Балаж Віталій Васильович – староста села Велика Копаня

Химинець Марія Василівна – староста села Великі Ком’яти

Ярема Михайло Михайлович – староста села Дротинці

Фурик Ганна Мартонівна – староста села Мала Копаня

Гавріш Віктор Степанович – староста села Олешник

Турянин Надія Петрівна – староста села Онок

Алексик Олег Іванович – староста села Підвиноградів

Козьма Михайло Іванович – староста сіл Фанчиково, Тросник, Притисянське

Лихтей Юрій Юрійович – староста села Широке

            Депутати  проголосували за утворення  виконавчого комітету, до складу якого увійшли:

Бочкай Степан Золтанович – міський голова

Ціцей  Василь Васильович – перший заступник міського голови 

Сверенко Адальберт Адальбертович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Грабар Сергій Аркадійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тесличко Василь Юрійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Жадік Світлана Анатоліївна – керуюча справами виконавчого комітету

Попович Сніжана  Володимирівна – секретар міської ради

Костак Михайло Юрійович – староста села Боржавське

Петровка Юрій Юрійович – староста села Букове

Балаж Віталій Васильович – староста села Велика Копаня

Химинець Марія Василівна – староста села Великі Ком’яти

Ярема Михайло Михайлович – староста села Дротинці

Фурик Ганна Мартонівна – староста села Мала Копаня

Гавріш Віктор Степанович – староста села Олешник

Тур’янин Надія Петрівна – староста села Онок

Алексик Олег Іванович – староста села Підвиноградів

Козьма Михайло Іванович – староста сіл Фанчиково, Тросник, Притисянське

Ліхтей Юрій Юрійович – староста села Широке

Щубер Федір Дмитровичголова правління Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Староста Микола Євгенович  – журналіст

Мілютін Дмитро Станіславович –  голова ГО «Ветерани бойових дій Виноградівщини»

Леньо Василь Юрійович – підприємець

Сидоренко Галина Яношівна – директор ТОВ «АВЕ Виноградово»

Білинець Михайло Петрович – начальник Виноградівського ВУЖКГ.

            Міський голова Степан Бочкай на пленарному засіданні  оголосив повідомлення про створення політичної фракції «Рідне Закарпаття»  в міській раді.

            Депутати міської ради також затвердили Положення про відділи міської ради – фінансовий, культури та туризму, відділ освіти;  прийняли рішення про початок реорганізації сільських рад   шляхом приєднання до Виноградівської міської ради та прийняли майно у власність територіальної громади, яке передане рішенням Виноградівської районної ради.

            На цьому перше пленарне засідання 1-ої сесії  міської ради VIII скликання було завершено.

Виноградівська міська рада

ФОТО

 

45 сесія міської ради сьомого скликання (12.11.2020 р.)

         12 листопада 2020 року, під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 45-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 22 депутати із 26 обраних.

         На сесію для розгляду та відповідного прийняття рішень було винесено ряд питаннь порядку денного, які попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та були оприлюднені на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради.

          Серед основних питань, розглянутих на сесії, депутатами: про програму фінансової підтримки комунального підприємства Виноградівське ВУЖКГ м.Виноградів на 2020 рік; про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2020р. № 1013 «Про бюджет міської ради на 2020 р.» (нова редакція) (із змінами від 26.02.2020 р. № 1021, від 18.03.2020р. № 1024, від 09.04.2020р. № 1029, від 12.06.2020р. № 1088, від 02.07.2020р. № 1134, від 20.08.2020р. № 1141, від 24.09.2020р. № 1189, від 08.102020р. № 1195); про внесення змін до статуту Виноградівського ВУЖКГ; про затвердження розпорядження міського голови «Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону»; про затвердження звіту про оцінку комунальної власності територіальної громади міста Виноградів; про розгляд заяв та звернень з питань землекористування.

Крім питань порядку денного, депутати міської ради одноголосно прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі у комунальну власність територіальної громади м.Виноградів земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності.

Також міський голова інформував присутніх про погодження Кабінетом Міністрів України, на своєму засіданні 11 листопада, рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також про перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

В черговий раз Степан Золтанович закликав депутатів у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Виноградівська міська рада

 

44 сесія міської ради сьомого скликання (20.10.2020 р.)

  Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 44-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 23 депутати із 26 обраних.

            На сесію для розгляду та відповідного прийняття рішень було винесено 4 питання порядку денного. Всі питання порядку денного попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради. Також  всі проєкти рішень, винесені на розгляд 44-ої сесії міської ради, були оприлюднені згідно встановлених законодавством термінів  на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради.

            Додатково повідомляємо, що питання  щодо розподілу земельних ділянок не було внесено  ні в проєкти рішень ні, відповідно, на сесійне засідання.

            Серед основних питань, розглянутих на сесії, депутатами: присвоєння найменування новоствореним вулицям міста Виноградів; включення об’єктів у перелік нерухомих пам’яток місцевого значення; прийняття та передача матеріальних цінностей; розгляд заяв та звернень з питань землекористування.

            Міський голова Степан Бочкай завершив засідання 44-ої сесії міської ради сьомого скликання зверненням до депутатів міської ради з словами подяки за співпрацю та плідну роботу, проведену задля добробуту мешканців міста Виноградів.

Виноградівська міська рада

ФОТО


43 позачергова сесія міської ради (8.10.2020 р.)

8 жовтня відбулась 43 позачергова сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 23 депутати із 26 обраних та сільські, селищні голови населених пунктів Виноградівського району.

          Депутати на сьогоднішньому засіданні розглянули та одноголосно проголосували за зміни в міському бюджеті (24-за) (результати поіменного голосування).

          Далі міський голова Степан Бочкай ознайомив міських обранців з зверненням Асоціації сільських, селищних голів Виноградівського району щодо надання тимчасового дозволу на вивіз твердих побутових відходів на міське сміттєзвалище. Враховуючи ситуацію, яка склалась в населених пунктах району в питанні поводження з твердими побутовими відходами та можливих негативних екологічних наслідків, після обговорення даного питання, більшістю депутатів міської ради (19-за, 1-утримався, 4-проти) (результати поіменного голосування) прийнято рішення надати дозвіл на постійній основі на завезення твердих побутових відходів з населених пунктів, які ввійдуть до складу Виноградівської ОТГ, а саме сіл: Боржавське, Букове, Великі Ком’яти, Велика Копаня, Мала Копаня, Олешник, Онок, Підвиноградів, Фанчикове, Тросник, Притисянське, Дротинці, Широке, на сміттєзвалище в м.Виноградів. Населеним пунктам, які ввійдуть до складу інших ОТГ, а саме Вилоцької, Королівської та Пийтерфолвівської ОТГ надати тимчасовий дозвіл, терміном до 01.04.2021 року, на завезення твердих побутових відходів на сміттєзвалище в м.Виноградів за умови подання ними в термін до 01.01.2021 року в Виноградівську міську раду дорожніх карт щодо вирішення питання поводження з побутовими відходами на території відповідних ОТГ та гарантійних листів-зобов’язань. 

ФОТО

Виноградівська міська рада


 42 позачергова сесія міської ради

         

24 вересня відбулась 42 позачергова сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 18 депутатів із 26 обраних.

Депутати розглянули та проголосували за зміни в міському бюджеті, затвердили перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації та можуть бути передані в оренду. Також депутати надали згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста об’єктів нерухомого майна.

Виноградівська міська рада

ФОТО


41 сесія міської ради (20.08.2020р.)

Сьогодні, 20 серпня ц.р., відбулась 41-ша сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних.

         До розгляду на сесійному засіданні було винесено 7 питань порядку денного, які були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.

          Таким чином, депутати проголосували за внесення змін до Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів на 2016-2020 роки; внесли змін до структури і чисельності апарату Виноградівської міської ради на 2020 рік; звільнили від сплати за оренду вбудованих приміщень на час дій відповідних обмежувальних карантинних заходів; затвердили перелік об’єктів комунальної власності міста Виноградів, що підлягають приватизації на 2020 рік; прийняли нерухоме майно у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів; внесли зміни до бюджету та прийняли ряд рішень щодо землекористування.

         Також міський голова закликав депутатів у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Насамкінець Степан Золтанович привітав міських обранців з наступаючим  Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

 Виноградівська міська рада


Позачергова  40-а сесія міської ради (2.07.2020 р.)

 Сьогодні, 2 липня ц.р., відбулась позачергова 40-а сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 20 депутатів із 26 обраних.

         До розгляду на сесійному засіданні було винесено 7 питань порядку денного, які були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.

          Таким чином, депутати проголосували за зміни до бюджету, Комплексної програми профілактики злочинності на території міста та статуту ВУЖКГ; затвердили технічну  документацію із землеустрою щодо об’єднання ділянок комунальної власності та надали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із зміною цільового призначення (влаштування нового кладовища).

         Також, враховуючи звернення народного депутата України Владіслава Поляка та мешканців міста депутати одноголосно проголосували про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Виноградів» народній артистці України, видатній українській піаністці, педагогу Етеллі Чуприк (посмертно), яка народилась та виросла у нашому місті і своєю мистецькою діяльністю популяризувала місто та рідний край.

Виноградівська міська рада

ФОТО


39-та сесія міської ради

сьомого скликання (12.06.2020р.)

            12 червня 2020 р. відбулась чергова 39-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Депутати проголосували за рішення, які були включені до порядку денного, зокрема, звіт міського голови за пророблену роботу виконавчим комітетом за 2019 рік, внесли зміни до місцевого бюджету, встановили місцеві податки та збори на території м. Виноградів на 2021 рік, надали згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Виноградів спортивного залу по вул. Північна, також були проголосовані земельні питання та інші.

          У питанні «Різне» міські депутати обговорили та проголосували  за рішення «Про обмеження у проведенні на території міста Виноградів культурно-мистецьких, розважальних та гастрольних заходів протягом 2020 року». Також міські депутати одноголосно прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, Закарпатської ОДА, народних депутатів України Владіслава Поляка та Андрія Жупанина щодо збереження Виноградівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Виноградівська міська рада

ФОТО

 38-ма сесія міської ради сьомого скликання (9.04.2020 р.)

Сьогодні, 9 квітня 2020 р., відбулась 38-ма сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 24 депутати із 26 обраних.

            За пропозицією міського голови Степана Бочкая, постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації з метою запобігання зниження ділової та економічної активності у період карантинних заходів на території міста до порядку денного було внесено питання щодо зменшення ставки єдиного податку.

            За дану пропозицію міські депутати проголосували одноголосно і, таким чином, Виноградівська міська рада  стала  першою в області, яка прийняла рішення щодо зменшення ставки єдиного податку на період з 1 квітня по 31 травня 2020 р. для платників єдиного податку І та ІІ групи оподаткування (РІШЕННЯ).

            Затим сесія продовжила свою роботу. Депутати розглянули та проголосували за інші питання порядку денного, зокрема, внесли зміни до бюджету, затвердили міські цільові програми, внесли зміни до міських програм та статуту Виноградівського ВУЖКГ, прийняли об’єкти нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади міста, також були проголосовані земельні питання.

            Депутати міської ради в черговий раз долучились до благодійності – на чолі з міським головою зібрали кошти для пошиття захисних костюмів для виноградівських медиків.

Виноградівська міська рада

ФОТО


Позачергова 37-ма сесія

міської ради (18.03.2020 р.)

            Сьогодні, 18.03.2020 р., відбулось засідання 37-ої позачергової сесії міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 22 депутати із 26 обраних.

            Першим питанням порядку денного було звернення депутатів міської ради до мешканців міста щодо запобігання поширенню на території міста Виноградів коронавірусу COVID-19, дотримання громадянами обмежувальних заходів, посилення санітарно-гігієнічних норм та самоізоляції (утримання від контакту задля зменшення ризиків поширення хвороби).

            У зв’язку з виникненням нагальної потреби в оснащенні Виноградівської районної лікарні медичним обладнанням депутатами одноголосно прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету у сумі 800 тис. грн. для КНП «Виноградівська районна лікарня» на придбання двох апаратів для штучної вентиляції легенів та кисневого концентратора, необхідного для отримання чистого кисню з атмосферного повітря.

Виноградівська міська рада


36-та позачергова сесія

міської ради сьомого скликання

            Сьогодні, 26.02.2020 р., відбулось засідання 36-ої позачергової сесії міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 17 депутатів із 26 обраних. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

На початку засідання  депутатами міської ради оголошено пропозицію щодо внесення до порядку денного питання «Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України рішень 34-ої сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання від 26.12.2019 року № 993, № 1010, № 1011, № 1012 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку». Одноголосно депутатами міської ради прийнято рішення включити дане питання до порядку денного.

Таким чином, на сесії депутати проголосували за затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік, про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2020 року № 1013  «Про бюджет міської ради на 2020 рік».

Також, з метою доступу до вітчизняного цифрового телебачення жителів міста Виноградів, міські депутати одноголосно прийняли звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з пропозицією розглянути можливість для встановлення додаткових телевізійних ретрансляторів синхронного мовлення на існуючих частотах, в тому числі встановлення у межах м.Виноградів передавача телевізійного сигналу DVB-T2.

Затим депутати прийняли рішення «Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедури прийняття рішень 34-ої сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання від 26.12.2019 року № 993, № 1010, № 1011, № 1012 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку».

На завершення сесійного засідання міський голова Степан Бочкай подякував депутатам за проведену роботу та наголосив присутнім про черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Виноградівська міська рада

ФОТО


Друге пленарне засідання  34-ої сесії міської ради сьомого скликання ( 26.12.2019 р.)

Сьогодні,  26 грудня  2019 р., відбулось друге пленарне засідання  34-ої сесії міської ради сьомого скликання, де було   розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності та розвитку інфраструктури нашого міста.

На засіданні були присутні 18 міських депутатів із 26 обраних. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, на сесії депутати внесли зміни до  місцевого бюджету, проголосували за рішення щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів на вулицях і дорогах міста Виноградів, що є у комунальній власності територіальної громади, внесли зміни у склад  присяжних Виноградівського районного суду та інші.

Також були проголосовані питання щодо  землекористування.

Міські депутати прийняли звернення до народного депутата України Владіслава Поляка щодо проекту Закону України  «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598. Також міський голова Степан Бочкай підписав спільну заяву керівників  місцевого самоврядування та експертів про доопрацювання змін до Конституції щодо децентралізації.

         На завершення пленарного засідання міський голова Степан Бочкай привітав присутніх депутатів  з Новорічно-Різдвяними святами.

Виноградівська міська рада

ФОТО


34-та сесія міської ради сьомого скликання (5.12.2019 р.)

5 грудня 2019 р. відбулось пленарне засідання 34-ої сесії міської ради, на якому були присутні 21 депутат із 26 обраних. Всі питання порядку денного попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, на сесії депутати проголосували за   міський бюджет-2020,  затвердили план  природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на наступний рік, список присяжних районного суду, структуру і чисельність апарату міської ради та штати ЗДО, надали пільги в 2020 році за перебування дітей в закладах дошкільної освіти міста. Були проголосовані питання щодо  землекористування.

На завершення пленарного засідання міський голова Степан Бочкай привітав присутніх з сьогоднішнім Міжнародним днем волонтера та  висловив вдячність, зокрема, депутату міської ради, координатору Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайлу Роману та всьому депутатському корпусу міської ради за  постійну волонтерську благодійність у зборі коштів на лікування важкохворих  та допомогу Червоному Хресту.

Також міський голова привітав міських обранців з наступаючим  Днем місцевого самоврядування.

            Виноградівська міська рада

ФОТО


33-тя позачергова сесія міської ради сьомого скликання (13.11.2019 р.)

13 листопада відбулась позачергова сесія міської ради, на якій були присутні 21 міський депутат із 26 обраних.

Одноголосно  депутати підтримали звернення до Голови Верховної Ради України  та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади, адже  поданий урядом проект Держбюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування, а передбачений місцевим бюджетам ресурс  не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні і делеговані повноваження та унеможливить надання послуг громадянам.

Також одноголосно міські депутати підтримали звернення до народного депутата України Поляка В.М. щодо сприяння в проведенні  ПАТ «Укрзалізниця» капітального ремонту  будівлі вокзалу залізничної станції Виноградів-Закарпатський.

Затим депутати  внесли зміни в бюджет на 2019 рік та затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

У питаннях «Різне» за пропозицією міського голови депутати затвердили  на посаду заступника міського голови Вантюха Ігоря Віталійовича (колишнього керівника апарату Виноградівської РДА), який  опіковуватиметься питаннями децентралізації та гуманітарними питаннями.

            Виноградівська міська рада

ФОТО


32-а сесія міської ради сьомого скликання (10.10.2019 р.)

Відбулось засідання 32-ої сесії міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 17 депутатів із 26 обраних. Традиційно всі питання порядку денного міські депутати попередньо обговорили на засіданнях постійних депутатських комісій.

Таким чином, було проголосовано за внесення змін до Програми підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання адміністративних послуг  у Виноградівському районному відділі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області на 2019 рік, а також до Порядку розміщення тимчасових споруд торгового, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької  діяльності в м.Виноградів. Також депутати проголосували за земельні питання та за присвоєння найменування новоствореним вулицям міста, внесли зміни до статуту Виноградівського ВУЖКГ.

Виноградівська міська рада


31-а позачергова сесія міської ради (27.09.2019 р.)

27 вересня 2019 р. відбулась 31-а позачергова сесія міської ради, на якій були присутні 19 депутатів із 26 обраних. Попередньо питання денного були обговорені на засіданні бюджетної комісії та голів постійних комісій.

У зв’язку  з блокуванням територіальним органом Державної казначейської служби України видатків на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» надано субвенцію нашому місту) депутати одноголосно підтримали звернення до Президента України Зеленського В. О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О. В. щодо вирішення питання фінансування субвенції на соціально-економічний розвиток м.Виноградів.

Затим депутати внесли зміни до місцевого бюджету на 2019 рік.

Також депутати долучились до благодійності – придбали квитки на перший благодійний осінній аукціон-ярмарок «Заради життя» на підтримку маленького Сашика Костроби, який відбудеться 29.09.2019 р. о 15- ій год. к.ч. на пл. Миру у Виноградові.

Виноградівська міська рада


30-та позачергова сесія міської ради (31.07.2019 р.)

         Сьогодні, 31 липня 2019 р., відбулась 30-та позачергова сесія міської ради сьомого скликання, на яку прибули 18 депутатів із 26 обраних, відсутні – з поважних причин. Також на засіданні були присутні мешканці міста.

Питання порядку денного щодо внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік попередньо було обговорено на засіданнях 5-ти депутатських комісій. Депутати прийняли рішення і внесли уточнення  в бюджет.

Після закриття сесійного засідання міський голова Степан Бочкай звернувся до присутніх мешканців міста та роз’яснив ситуацію з встановленням обмежувачів руху по висоті вантажного транспорту.

Згідно наданої інформації міським головою, 30.07.2019 р. було направлено звернення до Департаменту патрульної поліції  щодо отримання висновку-погодження про можливість  та умови встановлення даного пристрою по вул. Чкалова.         Після отримання висновків дане питання буде розглядатись на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Крім того,  направлено звернення до Департаменту патрульної поліції відносно отримання висновку щодо правильності встановлення заборонних та вказівних дорожніх знаків, що обмежують проїзд великовагових транспортних засобів на перехрестях вулиць І.Франка – Комунальна, І.Франка – Мала Польова, Ардовецька – Чкалова, Миру – Борканюка.

Також міські депутати спільно з працівниками міської ради долучились до акції «Я роблю світ кращим» та придбали  благодійні квитки Товариства Червоного Хреста.

Виноградівська міська рада


29-та сесія міської ради (27.07.2019 р.)


28-ма сесія міської ради ( 23.05.2019 р.)

         Сьогодні, 23 травня ц.р., відбулась 28-ма сесія  міської ради сьомого скликання, на якій були присутні  21 депутат із 26 обраних. Традиційно всі питання порядку денного детально обговорені на засіданнях п’яти постійних депутатських комісій, які передували 28-ій сесії.

Першим питанням порядку денного стало заміщення депутатів Виноградівської міської ради сьомого скликання. З інформацією виступила голова Виноградівської міської (територіальної) виборчої комісії Людмила Немира.

Таким чином, у депутатському корпусі відбулись наступні зміни: у зв’язку з особистими заявами про складання депутатських повноважень припинено повноваження депутатів, обраних  25 жовтня 2015 року по багатомандатному виборчому округу Гал Віталія Івановича та Левчак Віталія Степановича. Натомість визнано повноваження депутатів міської ради Земко Степана Ярославовича (виборчий округ № 22) та Бучок Світлани Михайлівни (виборчий округ № 10), включених до виборчого списку Виноградівської районної організації Партії «Відродження».

За дане рішення депутати проголосували одноголосно. Затим  новообрані міські депутати склали присягу, отримали посвідчення депутата та приступили до роботи на пленарному засіданні.

Далі у ході 28-ої сесії депутати затвердити звіт міського голови про пророблену роботу виконавчим комітетом за 2018 рік, внесли зміни: до «Програми підтримки дітей з кохлеарними імплантами на 2018-2020 роки м.Виноградів» (у заходах на придбання медичних препаратів та обладнання для дітей з вадами органів слуху); до бюджету на 2019 рік  – у рамках змін до бюджету було делеговано районному бюджету субвенцію для забезпечення комп’ютерною технікою КНП «Виноградівський ЦПМСД»  у сумі 200 000,00 грн. (на потреби лікарів загальної практики – сімейних лікарів, які обслуговують місто).

Також депутати проголосували за призначення двох директорів закладів дошкільної освіти Виноградівської міської ради (ЗДО №8 – Стойка Єва Ласлівна та ЗДО №9 – Вебер Наталія Василівна), затвердили Положення про опікунську раду та порядок приватизації комунального майна, надали згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста пам’ятки архітектури національного значення «Садиба барона Перені по вул. Копанській», розглянули питання щодо землекористування та ряд інших питань.

На завершення сесійного засідання міський голова Степан Бочкай оприлюднив два повідомлення: щодо вступу до депутатської фракції Виноградівської районної організації партії «Відродження» в міській раді двох нових депутатів – Степана Земко та Світлани Бучок, а також про саморозпуск депутатської групи партії БПП «Солідарність» у Виноградівській міській раді у складі – Тетяна Дрошковці, Святослав Гал, Сергій Кус, Марина Зінченко.

Виноградівська міська рада

ФОТО


27-ма сесія міської ради (21.02.2019 р.)

Відбулось чергове пленарне засідання 27-ої сесії міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 21 депутат із 26 обраних. Всі питання порядку денного попередньо були обговорені на засіданнях п’яти депутатських комісій.

На сесійному засіданні депутати прийняли рішення про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік, змін до бюджету на цей рік, чотирьох міських цільових програм на період 2019-2010 рр., розглянули питання щодо землекористування та інші.

Депутати міської ради прийняли звернення до голови Закарпатської ОДА Москаля Г.Г. щодо зняття обмежень на проїзд великовагових автомобілів через Берегівський район, проведення  ремонтних робіт на державних дорогах, які проходять через місто, та обласної дороги загального користування.

Депутати міської ради традиційно долучились    до благодійності – зібрали кошти на лікування важкохворого 10-річного городянина Мартіна Молнара у сумі 3,5 тис. грн.

Виноградівська міська рада

ФОТО


26-та позачергова сесія міської ради (24.01.2019 р.)

Сьогодні, 24 січня 2019 р.,  відбулась 26-та  (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання. На засіданні були присутні  19 депутатів із 26 обраних, решта – відсутні з поважних причин.

Попередньо питання  порядку денного обговорювались на засіданні двох профільних комісій за участі голів інших постійних комісій.

Відтак на розгляд були винесені два питання: викуп земельних ділянок для суспільних потреб (кладовище) та приватизація земельних ділянок несільськогосподарського призначення шляхом їх продажу.

Перше питання порядку денного є актуальним для нашого міста у зв’язку з обмеженою площею захоронення на діючому кладовищі.  Тож, для суспільних потреб одноголосно було прийняте рішення про викуп.

Нагадаємо, що відповідно до Генерального плану міста Виноградів нове кладовище буде розміщуватись  по вул. Партизанській позаду залізничного переїзду. Згідно детального плану території тут передбачено Будинок трауру, адміністративно-побутовий корпус, гараж для спецавтомобілів-катафалків, колумбарій,  стоянку для транспортних засобів та інші споруди.

Також депутати одноголосно проголосували за питання про приватизацію земельних ділянок несільськогосподарського

призначення, що знаходяться в орендному користуванні фізичних осіб і юридичних осіб, шляхом їх продажу.

Виноградівська міська рада

ФОТО


25-та сесія міської ради (20.12.2018 р.)

20 грудня 2018 р. відбулась заключна у цьому році 25-та сесія міської ради сьомого скликання. У сесійній залі були присутні 17 депутатів із 26 обраних.

Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій. Таким чином, до порядку денного 25-ої сесії увійшли 13 питань.

Депутати затвердили бюджет на наступний рік, вісім міських цільових Програм на 2019-2020 роки, тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ВУЖКГ, рішення з питань землекористування, зокрема,  затвердили детальний план території для будівництва нового міського кладовища та підводних мереж по вул. Партизанській та ін.

Декілька питань порядку денного стосувалось дошкільної освіти м. Виноградова.

Зокрема, враховуючи зміни в законодавстві, депутати одноголосно проголосували за введення контрактної форми роботи керівників закладів дошкільної освіти міської ради, призначення директорів закладів дошкільної освіти (ЗДШ),  затвердження  штатів даних установ і надання пільг в 2019 р. за перебування дітей в дитячих садках міста.

Своїм рішенням міські обранці повністю звільнили від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО (ООС) і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста.      Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей з інвалідністю та дітей, батьки або інші члени сім’ї: брати і сестри  яких є особами з  інвалідністю.

Таким чином, на харчування дітей з розрахунку 17 грн. на дитину на день направлено з міського бюджету 2 млн. 569 тис. 500 грн. Крім того, на пільгові категорії дітей за перебування  в дитсадках міською радою додатково направлено  1 млн. 186 тис. грн.

         Виноградівська міська рада

ФОТО


24-та позачергова сесія міської ради сьомого скликання

20 листопада ц. р. відбулась 24-та позачергова сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 23 депутати із 26 обраних.

         До порядку денного, серед інших,  було внесене  питання щодо будівництва міського кладовища, місцерозташування якого передбачено новим генеральним планом.

         Дане питання актуальне для нашого міста в зв’язку з обмеженою площею захоронення на діючому і потребує негайного вирішення щодо облаштування нового кладовища для здійснення захоронень в  майбутньому.

         Тому депутатському корпусу була запропонована на затвердження міська Програма «Будівництво міського кладовища та підвідних інженерних мереж  по вул. Партизанській  в  м. Виноградів на 2018-2010 рр».

         Дана програма підтримана депутатами одноголосно.

Виноградівська  міська рада

ФОТО


 Пленарне засідання 23-ої сесії міської ради (15.11.2018 р.)

            Сьогодні, 15 листопада 2018 р., відбулось пленарне засідання 23-ої сесії міської ради 7 скликання, на якому були присутні 22 депутата із 26 обраних. До порядку денного внесено 9 питань, які попередньо розглянуті на засіданнях  5 постійних комісій.

            Депутати  на сесійному засіданні голосували за уточнення бюджету, затвердили  план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік та договір про справляння туристичного збору,  внесли зміни до статуту Виноградівського ВУЖКГ, до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища, а також до назви однієї цільової міської програми та розширили сферу її впливу на заняття масовими видами спорту, передали в оперативне управління КП «Центр інвестицій та розвитку» господарську будівлю по вулиці Лейзмана.

            Крім інших питань порядку денного депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими  ними заявами.

            Виноградівська міська рада

ФОТО


Позачергова 21 сесія міської ради (30.08.2018 р.)

   Сьогодні, 30 серпня 2018 р., відбулась позачергова 21 сесія міської ради сьомого скликання. Напередодні пленарного засідання  пройшло спільне засідання  п’яти  постійних депутатських комісій, на якому  було детально розглянуто пропоновані питання порядку денного.

            На сьогоднішню позачергову сесію зібралось 20 депутатів із 26 обраних. У порядку денному було два питання.

            Розглянувши позитивний висновок державної експертизи на містобудівну документацію «м.Виноградів. Внесення змін до генерального плану (доповнення згідно виконаного історико-архітектурного опорного плану)», яка була розроблена Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя з метою довгострокової стратегії планування та забудови території, забезпечення соціально-економічного та комплексного розвитку міста, депутати одноголосно затвердили її.

            Також були внесені зміни до місцевого бюджету на 2018 рік та затверджені зміни до переліку регіональних програм, які у 2018 р. фінансуватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Виноградівська міська рада

ФОТО


20-та сесія Виноградівської міської ради (27.06.2018 р.)

27.06.2018 р., відбулась чергова 20-та сесія Виноградівської міської ради 7-го скликання, на якій були присутні 19 депутатів із 26 обраних. Протягом двох попередніх днів всі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету та до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на цей рік. Затвердили депутати ставки та пільги із сплати земельного податку, на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік та рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

         Крім інших питань порядку денного, депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими заявами.

         На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай вручив грамоту депутату Виноградівської міської ради,  голові  постійної комісії з питань землекористування та раціонального використання природних ресурсів, члену депутатської фракції політичної партії «Відродження» у міській раді Олександру Товту за відмінну організаторську роботу,  активну особисту участь у будівництві та благоустрої території дитячого спортивного майданчика «Час іде» та з нагоди 40-річчя з дня народження.

Виноградівська міська рада

ФОТО


19-та сесія Виноградівської міської ради (26.04.2018 р.)

Відбулась чергова 19-та сесія Виноградівської міської ради 7-го скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних. Всі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Одноголосно міські депутати схвалили перше питання порядку денного – проект  рішення «Про  добровільне об’єднання територіальних громад».

         Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету, до місцевих податків і зборів на 2018 рік щодо земельних ділянок, які надані для залізниць у межах смуг відведення, а також за зміни до статуту КП «Центр інвестицій та розвитку», затвердили Порядок розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи  іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Виноградів, розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими заявами.

         Після завершення розгляду питань порядку денного міський голова  довів до відома депутатського корпусу інформацію про повідомлення депутатської фракції політичної партії «Відродження» у Виноградівській міській раді про  виключення із членів фракції депутата міської ради  Сідей Е. М. та включення до фракції депутата Шіпоша Г. Г.

         Також міські депутати долучились до акції «100 років милосердя», який проходить у Виноградові в рамках Всеукраїнського місяця Червоного Хреста і придбали   благодійні квитки на  суму біля 2000 гривень.

Виноградівська міська рада

ФОТО


18-та сесія Виноградівської міської ради (22.02.2018 р.)

            Сьогодні, 22 лютого 2018 р., відбулась 18-та сесія Виноградівської міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 22 депутата із 26 обраних. Попередньо всі 9 питань порядку денного міські депутати детально обговорили на засіданнях 5 постійних депутатських комісій.

            Серед розглянутих питань у ході пленарного засідання одноголосно затверджено звіт міського голови за 2017 р., звіт про виконання міського бюджету за минулий рік. Депутати проголосували за зміни з 1 березня ц. р. тарифів на послуги з центрального водопостачання та водовідведення, що надаються Виноградівським ВУЖКГ та затвердили тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – у зв’язку з змінами  вартості енергоносіїв (бензин, солярка, електроенергія), зміною мінімальної заробітної плати та цін на матеріали і запасні частини. Депутати задовольнили заяви громадян щодо виключення зі списку присяжних Виноградівського районного суду, а також затвердили рішення з питань землекористування.

            Позитивним моментом чергового засідання сесії міської ради було одноголосне прийняття рішення, ініційованого депутатом  Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком, щодо звільнення від оплати  вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до міського бюджету (70 відсотків) окремих категорій населення Виноградівського району, які оформляють у Виноградівському відділі державної міграційної служби документи, що підтверджують громадянство України. До переліку увійшли ветерани ВВв,  особи з інвалідністю, чорнобильці, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, батьки та діти з багатодітних сімей, діти-сироти та інші.

Виноградівська міська рада

ФОТО засідання сесії


17-та сесія Виноградівської міської ради (19.12.2017 р.)

Відбулась  заключна у цьому році 17-та сесія міськради, на яку зібрались  25 депутатів із 26 обраних, 1  – відсутній з поважних причин.  Розпочав сесійне засідання міський голова Степан Бочкай, який повідомив, що всі питання порядку денного попередньо детально розглянуті на засіданнях п’яти постійних комісій.

      Відтак міські депутати приступили до роботи.  Одноголосно проголосували за міський бюджет на 2018 рік, продовжили дію 15-ти міських Програм на наступний рік, одностайно підтримали  соціальні питання порядку денного, зокрема,  надання пільг в 2018 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста. Своїм рішенням міські обранці повністю звільнили від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста. Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей-інвалідів  та дітей, батьки або інші члени сім’ї яких є інвалідами.  До речі,  дошкільнят з пільгових категорій у Виноградові є біля 300.

      Підтримали депутати Програму відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат по ритуальних послугах (викопка могил). Кошти на відшкодування  передбачені за рахунок видатків місцевого бюджету і таким чином відбудеться зменшення фінансового навантаження на населення міста Виноградів.

      На сесії прийняті рішення з питань землекористування, зокрема,  надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків учасникам АТО, які  отримали дані земельні ділянки шляхом жеребкування.

      Також на сесійному засіданні були присутні мешканці  вулиць  Митна, Локоти, Пиврянська, Л. Українки. Внаслідок тривалих дощів, які  відбувалися минулого тижня  на Закарпатті і у Виноградові зокрема, їхні дворогосподарства зазнали підтоплень.

-Міська влада не залишається осторонь проблем виноградівців, – сказав міський голова Степан Бочкай.- Нами створено відповідну комісію з числа фахівців, які обстежують дані вулиці, водовідвідні канави. Проблему знаємо – необхідно добавити спускні мережі та вирішити питання з відкритими канавами. У бюджеті  передбачені кошти на благоустрій канав, також будуть враховані пропозиції спеціалістів комісії.  Якщо  вони стосуватимуться капітального характеру – будемо робити.  На даний час, у кого з мешканців  залишаються підтопленими дворогосподарства та надвірні споруди, ВУЖКГ за кошти міської ради проведе відкачку.

На завершення сесії представники релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) вручили  ікону та подяки за допомогу у будівництві храму міському голові Степану Бочкаю та депутатам Василю Мелеганичу і Тарасу Декету.

Виноградівська міська рада

ФОТО засідання сесії


16- та сесія міської ради 7 скликання (16.11.2017 р.)

Сьогодні, 16 листопада 2017 р., відбулась чергова  16-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були  присутні  21 депутат із 26 обраних, 5 – відсутні з поважних причин.

             Міські депутати чітко і злагоджено голосували за всі питання порядку денного, адже детальне обговорення винесених на розгляд сесії питань проходило цього тижня на засіданнях 5 постійних депутатських комісій.

            Одноголосно проголосували депутати за присвоєння назв новоствореним вулицям в м. Виноградів – Дротинська, Західна, Буківська, Олешницька, Фермерська. Тут розташовуватимуться  квартали садибної  житлової забудови для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

            Також одноголосно проголосували депутати за гарантування співфінансування двох нових грантових  проектів, в яких бере участь Виноградівська міська рада. Це – проект “Долаючи бар’єри: покращення мобільності жителів прикордоння регіонів Закарпаття (Ukraine), Марамуреш (Румунія) і Соболч – Сотмар – Берег (Угорщина), який передбачає масштабну реконструкцію  центральної площі і скверу міста (вул. Гандери – вул. Пушкіна). Другий проект – «По стопах Перені – оновлення і презентація загальної історичної спадщини», який передбачає реконструкцію амфітеатру парку Перені.  Спільне фінансування за умовами Європейського Співтовариства – це  90% грантові кошти, 10 % – міський бюджет.

            На сесійному засіданні були розглянуті і проголосовані ряд інших питань, заяв та звернень з питань землекористування.

            Депутати міської ради традиційно долучились    до благодійності – зібрали кошти городянці Оксані Мушці та 2.500 грн. для Сашка Вашкеби (с. Підвиноградів), які потребують операції.

Виноградівська міська рада

Фото  засідання сесії


15-та позачергова сесія Виноградівської міської ради (5.10.2017)

5 жовтня 2017 р. відбулась 15-та позачергова сесія Виноградівської міської ради, на якій були присутні  24 депутати із 26 обраних, а також представники телебачення та ЗМІ.  Така увага до позачергової сесії була прикута у зв’язку з розглядом питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад села Букове та міста Виноградів з адміністративним центром у Виноградові.

            До депутатів звернувся міський голова Степан Бочкай:

            – Згідно Закону України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  нами витримуються всі процедурні моменти, були розроблені, опубліковані та роздані інформаційні пам’ятки і допоміжні матеріали  по створенню ОТГ. На зборах у трудових  колективах закладів, установ, підприємств,  організацій нашого міста проведені обговорення та оформлені протоколи з пропозиціями щодо підтримання ініціативи про добровільне об’єднання. 27 вересня ц. р. у Виноградівському міському будинку культури відбулось колективне громадське обговорення, на якому були присутні міські та районні депутати, члени громадських організацій, представники трудових колективів установ, закладів і організацій різних форм власності міста Виноградів, а  також компетентні фахівці з Офісу реформ Закарпатського відділення  Асоціації міст України. Від всіх виступаючих надійшли пропозиції на підтримання ініціативи про добровільне об’єднання. Інших пропозицій не надходило.

            Після виступу міського голови з власними думками та пропозиціями виступили депутати Тетяна Дрошковці та Святослав Гал.

            Затим відбулось голосування по першому питанню порядку денного. Своїм позитивним рішенням міські депутати дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.

            Другим питанням порядку денного позачергової сесії було внесення змін до статуту Виноградівського ВУЖКГ, за яке також позитивно проголосували  міські депутати.

Виноградівська міська рада


14-та сесія Виноградівської міської ради (14.09.2017 р.)

Відбулась 14-та сесія Виноградівської міської ради, на якій були присутні 22 депутати із 26 обраних, а також  учасники бойових дій в зоні АТО – члени ГО  «Ветерани бойових дій Виноградівщини» та ГО «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот».

            Першим питанням порядку денного було затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад. Виноградівські депутати підтримали ініціативу Буківської сільської ради щодо добровільного об’єднання  територіальних громад с. Букове і м. Виноградів з адміністративним центром у м. Виноградів і своїм рішенням дали старт громадському обговоренню. Таке об’єднання для нашого міста дасть ряд  переваг, в т. ч. весь спектр повноважень, які мають міста обласного значення.

            Проголосували депутати за внесення  змін у бюджет, до плану природоохоронних заходів і ряд інших важливих питань, що стосуються життєдіяльності міста.

            Увага до 14-ої сесії міської ради з боку громадськості та учасників АТО була прикута у зв’язку з затвердженням детальних планів територій та наступним виділенням і розподілом земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків згідно заяв учасників бойових дій, які були подані до міської ради.

            Міський голова Степан Бочкай звернувся до учасників АТО і членів громадських організацій, присутніх на засіданні сесії, та дав їм роз’яснення з цього актуального питання:

  • Сьогодні ми всім депутатським корпусом прийняли важливі рішення: затвердили детальні плани територій і зарезервували вільні земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, а саме по мікрорайонах: район вул.Першотравневої – 30  земельних ділянок, район вул.Лермонтова – 70, район вул Лейзмана-Кривуляка – 69, район вул.Герцена – 70  земельних ділянок. Будемо надавати вільні земельні ділянки на території м. Виноградів під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Виноградів. Розподіл ділянок буде здійснюватися за принципом жеребкування, яке проводе комісія, до складу якої увійдуть працівники міської ради, представники  постійних депутатських комісій та громадських організацій. Міська влада  виступає за прозорий розподіл, тож жеребкування пройде до  1 грудня 2017 р.  за участі самих учасників АТО, у присутності представників громадських організацій та засобів масової інформації.

            Виноградівські депутати  також прийняли звернення до Президента України і Верховної Ради щодо підтримки законопроектів №5561 та №5562 (розмитнення автомобілів).

            Депутати, працівники міської ради та присутні на засіданні сесії учасники АТО фінансово підтримали чергову акцію громадського благодійного фонду «Виноградів», який збирає кошти на лікування 6-річного городянина Давида Кукуля. Зібрана сума склала 4.500 грн. і 5 євро, які були передані родині хлопчика.

Виноградівська міська рада

Фото засідання 14-ої сесії


Тринадцята сесія міської ради (22.06.2017) 

            Відбулась 13-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні  24 депутати із 26 обраних, 2 – відсутніх з поважних причин.  До розгляду було представлено 13 питань порядку денного, які попередньо були детально обговорені на засіданнях 5 постійних комісій.

            Депутати розпочали засідання із питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Виноградів» засновнику Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона»  Гріга Андрію Андрійовичу (посмертно) – за активну громадську позицію, популяризацію  різних жанрів мистецтва серед молоді, пошук молодих талантів. Інтелігентного, чуйного, співчутливого до людських проблем Андрія Андрійовича  Грігу виноградівці чотири рази підряд обирали депутатом міської ради. Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Виноградів»  було засноване у 2001 році і за ці роки за особистий вагомий внесок в соціально-культурний розвиток міста Почесного звання удостоєні 22 виноградівця.

            У ході пленарного засідання депутати затвердили зміни до міського бюджету, розглянули земельні питання.

            Виноградівські депутати одноголосно підтримали інші важливі питання порядку денного, зокрема, гарантування співфінансування грантових проектів «Жешув та Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин» та «Підтримка соціальних послуг шляхом створення транскордонних центрів реабілітації та спорту для дітей шкільного віку в містах Санок (Польща) та Виноградів (Україна)».

            Також на сесійному засіданні були розглянуті і проголосовані ряд інших питань, встановлено місцеві податки і збори на 2018 рік, затверджено нову редакцію Положення  про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Виноградів.

            Звернулися міські депутати до Закарпатської обласної ради щодо  передачі у комунальну власність міста пустуючого на даний час приміщення  колишньої аптеки №31 по вул. Пушкіна, 2.

            Завершено роботу сесії збором коштів для Галинки Старости. Благодійний внесок від міських депутатів та працівників міської ради склав біля 4 тисяч гривень. Зібрані кошти  представники громадського благодійного фонду «Виноградів» передадуть на лікування  дівчинці, яка хворіє на генетичну хворобу муковісцидоз та потребує операції з пересадки печінки.

Виноградівська міська рада


Дванадцята сесія міської ради (18.05.2017)

         18.05.2017 р. відбулась чергова 12-а сесія міської ради. До сесійної зали зібрались 22 міські депутати із 26 обраних, які приступили до розгляду 12 питань порядку денного.

         З інформацією  по першому питанню виступила голова Виноградівської міської (територіальної) виборчої комісії Немира Людмила Петрівна, яка повідомила про припинення повноважень депутата Виноградівської міської  ради сьомого скликання, обраного  25 жовтня 2015 року по багатомандатному виборчому округу – Чейпеш Марії Іванівни. Сьогоднішньою сесією визнані повноваження депутата Виноградівської міської ради сьомого скликання Шіпош Габора Габоровича, включеного до виборчого списку під № 19 Виноградівської районної організації Партії «Відродження».  Новий обранець одразу прийняв присягу.

         Затим депутати голосували за інші питання порядку денного, зокрема, прийняли зміни до міського бюджету та продовжили  дії ряду важливих міських програм на 2017 рік.

                                                                                    Виноградівська міська рада


17106026_610731552430690_1786895991_oОдинадцята сесія Виноградівської міської ради

сьомого скликання (2.03.2017 р.)

        2.03.2017 р. відбулось  пленарне засідання 11-ої сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутніми були  19 міських обранців із 26 обраних (відсутні – з поважних причин).  До порядку денного включено 15 питань:

Про звіт міського голови про пророблену роботу виконавчим комітетом за 2016 рік

Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2016 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.01.2017 р. № 234 «Про бюджет міської ради на 2017 р.» (нова редакція)

Про розподіл залишків коштів

Про затвердження Статуту комунального закладу «Виноградівський міський Будинок культури» Виноградівської міської ради Закарпатської області із змінами

Про затвердження нової редакції Статуту «Комунального підприємства Центр інвестицій та розвитку»  Виноградівської міської ради Закарпатської області

Про затвердження нової редакції Положення про сектор реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживання виконавчого комітету Виноградівської міської ради

Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження переліку об’єктів міста, що підлягають приватизації на 2017 рік

Про передачу в оперативне управління комунального майна Виноградівській районній лікарні

Про передачу на баланс  ОСББ  «Меліоратор-135» багатоквартирного житлового будинку за адресою:  м.Виноградів, вул. І. Франка,135

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ

Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради

Про підтвердження назви вулиці Горна на території міста Виноградів

Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування.

            Попередньо всі питання порядку денного були детально обговорені на засіданнях 5 постійних комісій, тож голосування проходило злагоджено.

к            У питанні порядку денного про звіт міського голови Степан Бочкай відповів на запитання депутата Михайла Теняка щодо ситуації із незавершеними об’єктами будівництва.      Також міський голова розповів  про перспективи ямкового та поточного ремонту доріг міста та звернувся до депутатів щодо проведення місячника санітарної очистки та озеленення і запропонував міським обранцям на своїх округах разом із виборцями долучатися до загальноміських днів благоустрою.

            У питанні порядку денного «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ» з 1 квітня ц. р. пропонується незначне підняття  ціни за ці послуги. Депутати затвердили нові ціни.

17101240_610731769097335_32379105_o            Одностайно депутати підтримали  пропозицію виставлення на аукціон частини недобудованої будівлі спортивного комплексу з бетонною конструкцією басейну на стадіоні «Пластмасовик»  з цільовим призначенням будівництва басейну.

            На завершення пленарного засідання депутати прийняли два звернення – до керівництва Закарпатської області і Служби автомобільних доріг стосовно руху великовагових вантажних автомашин через місто Виноградів до кордону з Угорщиною і Румунією та до керівництва держави щодо недопущення політичних спекуляцій та усунення причин протистояння між учасниками блокади торгівлі з ОРДЛО та владою.

Виноградівська міська рада


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Десята позачергова сесія міської ради сьомого  скликання (19.01.2017 р.)

 Важливі соціальні рішення: пільги дошкільнятам, кошти

для міських програм, створення нового відділу

            Сьогодні, 19.01.2017 р., відбулось засідання десятої позачергової сесії міської ради сьомого  скликання. Питань на порядку денного було шість, зокрема:

 • створення відділу державної реєстрації Виноградівської міської ради,
 • бюджет міської ради на 2017 рік у новій редакції,
 • внесення змін до рішення сьомої сесії Виноградівської міської ради № 158 від 10.11.2016 р.,
 • затвердження штатів дошкільних навчальних закладів, клубу по вулиці Першотравнева та надбавки до посадового окладу  працівникам даних установ,
 • продовження дії міської Програми «Громадські роботи» на 2017 рік,
 • про надання пільг в 2017 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У засіданні позачергової сесії взяли участь 22 депутата із 26 обраних, 4 міські обранці  відсутні з поважних причин.  Всі питання порядку денного попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій, тож голосування проходило чітко і злагоджено.

            Одноголосним рішенням присутніх депутатів створено новий відділ Виноградівської міської ради (відділ державної реєстрації) – у зв’язку  з передачею органам місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань. Це, однозначно,  зменшить черги і покращить якість обслуговування городян.

            Міські депутати прийняли ще одне важливе соціальне рішення:  повністю звільнити від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста.

            Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей-інвалідів  та дітей, батьки або інші члени сім’ї яких є інвалідами.  До речі, таких дошкільнят у Виноградові є біля 300: дітей з сімей учасників АТО і прирівняних до них найбільше відвідує  ДНЗ № 8,  а діточок з багатодітних сімей найбільше виховується у ДНЗ №9.

Виноградівська міська рада


%d1%81%d0%b22Девята  сесія міської ради сьомого скликання  (22.12.2016 р.)

Заборона  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище,  призначення нового заступника міського голови  та збільшення фінансової допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку

               22 грудня 2016 р.  відбулась  остання в цьому році дев’ята  сесія міської ради сьомого скликання. Питань до порядку денного назбиралось 13, зокрема, «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція), «Про бюджет міської ради на 2017 рік», «Про структуру і чисельність апарату міської ради», «Про затвердження  на посаду заступника міського голови», «Про затвердження розміру допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку», «Про продовження дії міських Програм», «Про затвердження міської «Програми  інноваційно-інвестиційного розвитку міста Виноградів на 2017-2020 роки», «Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу ВУЖКГ», «Про прийняття та передачу матеріальних цінностей на баланс ВУЖКГ»,  «Про затвердження списку присяжних Виноградівського районного суду»,  «Про розгляд  заяв та звернень з питань землекористування»,  «Про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району».

            У сесійній залі  присутні 19 депутатів  із 26 обраних,  решта відсутні з поважних причин. Кворум є і депутати приступили до роботи. Попередньо всі питання порядку денного були розглянуті та обговорені на засіданнях  постійних комісій, тож голосування йшло чітко і злагоджено.

%d1%81%d0%b2            Затвердили депутати претендента  на посаду заступника міського голови. Ним став уже колишній заступник начальника Держгеокадастру у Виноградівському районі Грабар Сергій Аркадійович. Опіковуватиметься новий заступник земельними питаннями. На сесійному засіданні  він стисло окреслив майбутній фронт робіт і напрацювань по інвентаризації землі у місті та генеральному плану.

            Одноголосним рішенням депутатського корпусу фінансова допомога на поховання непрацюючих громадян працездатного віку з 1 січня  2017 року збільшиться на одну тисячу гривень і становитиме 2000 грн. Також одноголосно  продовжено дію на наступний рік  5 міських програм. Пакетом проголосували за земельні питання.

%d1%81%d0%b21            Заключним питанням сесійного засідання стала інформація голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка про пророблену роботу райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.  Станом на кінець ц. р. місце розташування   майбутнього полігону відсутнє, не має також  інвестора.

            Власними думками та стурбованістю своїх  виборців на тему перезавантаження міського сміттєзвалища, яке може стати для Виноградова екологічним лихом, поділились депутати Тетяна Сугай, Михайло Роман,   Марія Чейпеш, Василь Мисар, Іван Матрунич та міський голова Степан Бочкай.  У сесійній залі була висловлена пропозиція  заборонити  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище з 1 лютого 2017 року. За неї міські депутати проголосували одноголосно.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

            Також депутатський корпус Виноградівської міської ради зібрав трирічній Алісі Дан з Виноградова, яка хворіє на гострий лімфобласний лейкоз,   2.867 грн. на лікування.  Згодом до фінансової підтримки долучився голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та працівники міськради.

            Виноградівська міська рада


Пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради  OLYMPUS DIGITAL CAMERAсьомого скликання (7.12.2016 р.)

         Відбулось пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради сьомого скликання, на яке було винесене одне питання – «Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів  в новій редакції». Необхідність позачергового засідання полягала  у приведенні установчих документів  дошкільних закладів у відповідність до вимог чинного законодавства про дошкільну освіту, змінами у  Податковому кодексі в частині  неприбуткових установ і організацій та передачі дошкільним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня.

         Нагадаємо, що дошкільних навчальних закладів у нашому місті нараховується  шість: ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Берізка», ДНЗ ясла-садок ім. Святого Йосипа з угорською мовою навчання,  ДНЗ №5, ДНЗ №6, ДНЗ №8, ДНЗ №9. Відвідують міські дитсадки на кінець 2016 року більше тисячі маленьких городян.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    7 грудня 2016 р. на пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії до сесійної зали зібрались 21 депутат із 26 обраних, 4 – відсутні з поважних причин. Після голосування міський голова Степан Бочкай повідомив присутніх депутатів про нові вимоги Закону України «Про запобігання корупції», зокрема,  про необхідність щорічного подання до 1 квітня декларацій про доходи шляхом  заповнення  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Відтепер кожен декларант має пройти електронну ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису і мати свій персональний електронний «кабінет» на сайті НАЗК.

         На завершення пленарного засідання міський голова привітав депутатів із професійним святом – Днем місцевого самоврядування та побажав, щоб виконання їхніх депутатських повноважень та наказів виборців стало вагомим внеском у розвиток рідного міста.

Виноградівська міська рада


Сьома сесія міської ради сьомого скликання

OLYMPUS DIGITAL CAMERA(10.11.2016 р.)

      10 листопада 2016 р.  відбулось пленарне  засідання  7 сесії 7 скликання Виноградівської міської ради.

         До розгляду депутатам було представлено 13 питань порядку денного:

 • про затвердження міських Програм
 • про доповнення міської цільової програми «Власний дім»
 • про надання цільової одноразової грошової допомоги для ліквідації наслідків падіння аварійного дерева
 • про внесення змін до статуту Виноградівського ВУЖКГ
 • про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція)
 • про передачу дошкільним навчальним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня
 • про присвоєння назви вулиці в м. Виноградів
 • про внесення змін до рішення міської ради від 15.07.2015 р. №1115 щодо прийняття вбудованих приміщень в м. Виноградів по пл. Миру, 3 у власність територіальної громади міста Виноградів
 • про створення комунального підприємства «Центр розвитку і інвестицій» Виноградівської міської ради
 • про передачу на баланс ОСББ «Господар-Господарка» багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Виноградів, вул. Армійська, № 12
 • про прийняття та передачу матеріальних цінностей
 • про розгляд заяв та звернень з питань землекористування
 • про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.

          Оскільки голова Виноградівської РДА на даний час знаходиться у відрядженні,  депутати проголосували перенести заключне питання порядку денного (звіт голови РДА)  на наступне пленарне засідання сесії міської ради.

         Отже, у сесійній залі  присутні 24 депутати із 26 обраних. Пленарне засідання розпочалось із першого питання порядку денного – затвердження нових міських програм, зокрема «Програма поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності у місті Виноградів на 2016-2020 роки», «Програма покращення умов обслуговування платників податків у Виноградівській об’єднаній  державній  податковій інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області на 2016 рік», «Регіональна Програма підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з реєстрації місця проживання, оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

         Проголосували депутати за надання цільової одноразової адресної грошової допомоги  8 громадянам міста для ліквідації пошкоджень надгробних пам’ятників на міському кладовищі внаслідок падіння аварійного дерева.

         Депутатська група  «БПП «Солідарність» у міській раді  утрималась від голосування по питанню  створення комунального підприємства «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Я би попросив депутатів не порівнювати новостворений комунальний заклад міста з районним КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини»,– акцентував міський голова Степан Бочкай. – Проблеми районної агенції хай вирішуються на рівні району, у нас буде окрема структура і аналогії  між ними проводити не потрібно.

         Депутати присвоїли  назву новій вулиці міста, яка є відгалуженням  вулиці Копанська та проходить через територію садово-виноградного товариства «Біолог», на якій розташовані житлові будинки (колишні дачі). Вулиця називатиметься  Терасна.

        Традиційно найбільше питань у порядку денному  міської сесії є заяв та звернень по землекористуванню. Проголосувавши пакетом за них, депутати вивели для окремого розгляду  пункт  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення (Бора С.І.)», по якому було прийнято рішення.

       Також депутати міськради долучились до благодійності. На необхідну реабілітацію маленького Кирила Бажури, який хворіє на ДЦП, депутати та працівники Виноградівської міської ради зібрали більше двох тисяч гривень.

Виноградівська міська рада


Шоста (позачергова)  сесія міської ради сьомого  скликання (22.09.2016 р.)    

14456707_525159024321277_1388551297_o       22 вересня 2016 р.  відбулась шоста (позачергова)  сесія міської ради сьомого  скликання, на порядок денний якої було винесено два питання:

         Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р.

№ 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція);

         Про доповнення п.1 рішення № 52 третьої сесії міської ради сьомого скликання від 21.01.2016 року «Про надання пільг в 2016 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста».

         На засіданні були присутні 21 міський депутат із 26 обраних, троє відсутні з поважних причин.

       14393834_525158974321282_432932774_o-1  Як повідомив депутатів Виноградівський міський голова Степан Бочкай, у серпні  відбулось перевиконання бюджету. Тож понадпланові надходження в сумі біля 1,5 мільйона гривень  депутати одноголосно спрямували на благоустрій та дорожнє господарство міста.

         Друге питання порядку денного було соціальне – депутати звільнили від батьківської плати за харчування в дитсадках дітей внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які тимчасово мешкають у нашому місті. Нагадаємо, що згідно з рішенням третьої сесії міськради від 21.01.2016 такими ж пільгами за перебування дітей в дошкільних закладах міста вже користуються діти учасників АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Виноградівська міська рада


 ІІ пленарне засідання п’ятої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання

(14.07.2016 р.) 

13692288_491820837655096_891067392_o     14 липня 2016 р. відбулось ІІ пленарне засідання п’ятої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання. До порядку денного увійшли наступні питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік»; «Про затвердження Положення про тендерний комітет»; «Про здійснення електронних закупівель у м. Виноградів»; «Про комунальний заклад «Виноградівський міський будинок культури»; «Про надання приміщень в орендне користування»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування». У залі присутні 25 депутатів із 26 обраних, 1 відсутній з поважних причин.  Цьому пленарному засіданню передував плідний тиждень – всі питання порядку денного міські обранці попередньо детально обговорили на засіданнях постійних комісій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • За перше півріччя цього року маємо перевиконання бюджету, – повідомив міський голова Степан Золтанович Бочкай. – Ця сума (6 млн. 700 грн.) – очікувані кошти і вони вже розподілені для важливих робіт в інфраструктурі Виноградова. Зокрема, левова частка йде на проведення ремонтних робіт у міських дитсадках, фінансування заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів та оплата за енергоносії, а також на виконання робіт по реконструкції діючих інженерних мереж міста, виконання необхідних робіт по благоустрою та інші.

         Також Виноградівська міська рада одностайною кількістю депутатських голосів «за» приєдналась до пілотного проекту щодо  проведення системи електронних державних закупівель «ProZorro». Натомість не спостерігалось подібної одностайності в депутатському корпусі у розгляді питання  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік», але рішення прийняли і залишили  ці ставки  на рівні  цьогорічних.

         Відтепер міський будиOLYMPUS DIGITAL CAMERAнок культури отримав новий статус – комунальний заклад, також депутати погодили  надання приміщень в орендне користування двом громадським організаціям, також пакетом  проголосували за земельні питання.

     Долучились міські депутати і до благодійності. У скрутну хвилину підтримали  городянина Степана Михаловича,   який втратив дружину і довгоочікуваного сина через передчасні пологи і важку хворобу жінки – вірусний хронічний гепатит HBsAg з трансформацією в цироз печінки. Зібрані 2200 грн. були передані городянину через депутата міської ради, координатора Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайла Михайловича Романа.

         Виноградівська міська рада


І пленарне засідання 5-ї сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання (16.06.2016 р.)

     16 червня 213467353_1401793276504280_483934385_o (1)016 р. відбулось І пленарне засідання 5-ї сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутні 25 депутатів, один відсутній з поважних причин.  

       Перед початком  засідання депутати відхили прохання ГО «Люстраційно-антикорупційне бюро Виноградівського району»  внести до порядку денного додаткові питання, оскільки подання надійшло буквально напередодні. Тож ці питання увійдуть до порядку денного ІІ пленарного засідання.

       Відтак перейшли до розгляду основних 7 питань порядку денного:  «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. № 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про затвердження міських Програм»; «Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Виноградів»; «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ»; «Про затвердження експертної оцінки майна територіальної громади»; «Про продовження терміну дії звіту про незалежну оцінку майна»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування».

         Виноградівські обранці внесли зміни до міського бюджету, які дозволять із фінансових залишків провести поточні ремонти в дитячих садочках. Вони розпочнуться у липні, коли дошкільні навчальні заклади знаходитимуться у літній відпустці, що триватиме місяць. Затвердили три міські програми і  пакетом розглянули заяви та звернення з питань землекористування.

           Попередньо всі питання порядку денного пройшли обговорення на засіданнях постійних комісій, тож у залі панувала конструктивна атмосфера і одностайне голосування.  Полеміку у залі і  розбіжності в голосуванні  викликало тільки четверте питання порядку денного «Про  затвер13441873_1401793273170947_811534605_o (1)дження  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  Виноградівським ВУЖКГ».

 • Тарифи на воду у місті не змінювалися з 2012 року, – повідомив міський голова Степан Бочкай. –  За ці  чотири роки суттєво змінилась мінімальна заробітна плата, зросли ціни на бензин та електроенергію.

        Затим перейшли до голосування по цьому спірному питанню порядку денного. Депутатська група партії БПП «Солідарність» (4 чол.), а також по одному представнику від КМКС та ЄЦ висловилися проти підвищення тарифів.

       На завершення пленарного засідання міський очільник привітав всіх зі святом Трійці,  депутатів-медиків –  із наступаючим професійним святом, а також запросив депутатський корпус  26 червня на святкування Дня молоді, яке вперше після тривалої  перерви  відновлюється  у нашому місті.

     Наступне пленарне засідання  відбудеться 14 липня ц. р.

Виноградівська міська рада


Друге пленарне засідання  четвертої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання 12986325_1173279842734831_133697863_o(21.04.2016 р.)

     21 квітня 2016 р. відбулось  друге пленарне засідання  четвертої сесії  Виноградівської міської ради сьомого скликання. У залі засідань були  присутні 24 депутати із 26 обраних, 2 відсутні з поважних причин. Розглянули, проголосували і прийняли рішення по внесених у порядок денний  4-х питаннях: “Про затвердження міських програм”, “Про внесення змін та доповнення плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради на 2016 рік”, “Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. № 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.», “Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування”.        Попередньо  ці питання і міські програми були розглянуті на засіданнях депутатських комісій, що відбулись у Виноградівській міській раді 19 і 20 квітня ц.р.

     Також у ході другого пленарного  засідання 21 квітня  депутати проголосували про відкладення на довивчення спірного питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність із зміною цільового призначення (вул. Шевченка, 40/3).  Із заявою про це до сесії міської ради звернулась присутня на засіданні  городянка М. Ю. Спікіна.

     Мі13054520_1173279836068165_1058032142_oський голова Степан Бочкай зачитав колективне звернення учасників трудового колективу КП «Агрошляхбуд»,  які просять депутатів підтримати їхнє звернення до Міністерства юстиції України про незаконну реєстрацію нового керівника. Тож депутати міської ради офіційно звернулися до Мін’юсту з проханням максимально швидко визначитися із законністю реєстрації новообраного директора «Агрошляхбуду», щоб розблокувати діяльність цього важливого підприємства.

     Також міський голова озвучив звернення депутатської групи  БПП «Солідарність», що 13072114_1173279839401498_221177783_oстосувалось питань благоустрою Виноградова. Депутат Ганна Штайнкуглер підняла питання розчистки стічної канави, яка проходить по вулиці А. Ковача.  Продовжуючи  тему   місячника озеленення та благоустрою, міський голова звернувся до депутатів із проханням сприяти очищенню територій, а там, де складно  навести лад – повідомляти міську раду.

     Також депутати зібрали 10.000 грн.  – саме цієї суми не вистачало  для придбання двох інгаляторів  сестричкам  Старостам, які хворіють на рідкісну хворобу.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти