Головне меню

У м. Виноградів 24 червня 2018 р. відбулось традиційне святкування Дня молоді, організатором  якого виступає Виноградівська міська рада.

             Юнаки та дівчата, учасники параду вишиванок та гості міста зібрались біля скульптури винороба,  який також був одягнений у вишиванку. Молодь прикрасила різнокольоровими стрічками та барвінком курагов – символ щасливого  молодого життя,  а затим  під музику троїстих музик вирушила до парку Перені.

            Учасників параду вишиванок зустрів перший заступник міського голови Василь Ціцей, який,зокрема, сказав:

  • Вам, молодим, випало жити в непростий і водночас відповідальний період, в час суспільно-громадської активності, але я переконаний, що наша молодь разом із нами докладе всіх зусиль, щоб вийти на шлях стабільного розвитку. Вірю, що ентузіазм молодих виноградівців  і надалі працюватиме на розвиток нашої держави та  рідного міста. Сьогодні  на вас чекає змістовна і різнопланова програма,  яка зацікавить кожного учасника і гостя не тільки  спортивним і танцювальним напрямком, але і творчими виставками, майстер-класами, конкурсами, популярними нині флешмобами та концертними виступами молодих виконавців та популярних музичних гуртів. Тож День молоді у Виноградові стане  по-молодіжному динамічним та креативним. Прийміть сердечні вітання з Днем молоді – святом всіх тих, хто відчуває себе молодим не тільки  за віком, а й душею! На цьому дозвольте святкування Дня молоді у Виноградові оголосити відкритим!

            Затим у парку Перені в рамках святкування Дня молоді відбулись заплановані культурно-масові заходи та концертна програма.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти