Головне меню

16 серпня заступник міського голови Віталій Любка здійснив робочий візит в с. Онок, де оглянув  роботу установ соціально-гуманітарної сфери та  вивчив проблемні питання функціонування місцевої амбулаторії, загальноосвітньої школи та закладів культури.

Як зазначив Віталій Любка: «Метою робочого візиту є не тільки ознайомлення з станом справ на місцях, а спільні напрацювання та конструктивна робота депутатів-мешканців населеного пункту с. Онок, органу місцевого самоврядування, керівників закладів та установ  для покращення добробуту населення в отриманні доступних та якісних послуг у сфері освіти, медицини та культури».

Участь у зустрічі взяли староста села Онок Надія Турянин;  представники депутатського корпусу Виноградівської міської ради – Оксана Кіш, Іван Кіш та Іван Данко;  керівники – КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал та КУ «Центр з обслуговування закладів освіти  Юрій Свищо; начальник відділу культури Василь Югас та інші.

Розпочався візит з сільської амбулаторії,  де присутні ознайомились зі станом забезпечення сільських мешканців медичними послугами та ходом вакцинації; з роботою будинку культури та сільської бібліотеки, яка згодом буде облаштована в адмінбудівлі.

Оглянуто оновлену автобусну зупинку, де продовжується  поточний ремонт за рахунок коштів місцевого бюджету. Осучаснена зупинка, на якій зображена символіка села, після завершення ремонтних робіт стане справжньою окрасою населеного пункту.

У  Оноцькій ЗОШ І-ІІІ ст.  ознайомилися з проблемними питаннями освітньої установи. Першочерговим завданням є вирішення проблеми двозмінного навчання учнів та замовлення ПКД для добудови навчального корпусу.

Віталій Любка у ході робочого візиту підкреслив важливість  створення належних умов для учнів у процесі здобуття шкільної освіти.

Так, у 2020 р. для Оноцької ЗОШ було придбано ноутбуки, бойлер,  газові котли, кухонну мийку та кухонний стіл нержавійку, шкільну дошку, електронний термометр, інше обладнання та меблі.

 

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти