16 серпня заступник міського голови Віталій Любка здійснив робочий візит в с. Онок, де оглянув  роботу установ соціально-гуманітарної сфери та  вивчив проблемні питання функціонування місцевої амбулаторії, загальноосвітньої школи та закладів культури.

Як зазначив Віталій Любка: «Метою робочого візиту є не тільки ознайомлення з станом справ на місцях, а спільні напрацювання та конструктивна робота депутатів-мешканців населеного пункту с. Онок, органу місцевого самоврядування, керівників закладів та установ  для покращення добробуту населення в отриманні доступних та якісних послуг у сфері освіти, медицини та культури».

Участь у зустрічі взяли староста села Онок Надія Турянин;  представники депутатського корпусу Виноградівської міської ради – Оксана Кіш, Іван Кіш та Іван Данко;  керівники – КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал та КУ «Центр з обслуговування закладів освіти  Юрій Свищо; начальник відділу культури Василь Югас та інші.

Розпочався візит з сільської амбулаторії,  де присутні ознайомились зі станом забезпечення сільських мешканців медичними послугами та ходом вакцинації; з роботою будинку культури та сільської бібліотеки, яка згодом буде облаштована в адмінбудівлі.

Оглянуто оновлену автобусну зупинку, де продовжується  поточний ремонт за рахунок коштів місцевого бюджету. Осучаснена зупинка, на якій зображена символіка села, після завершення ремонтних робіт стане справжньою окрасою населеного пункту.

У  Оноцькій ЗОШ І-ІІІ ст.  ознайомилися з проблемними питаннями освітньої установи. Першочерговим завданням є вирішення проблеми двозмінного навчання учнів та замовлення ПКД для добудови навчального корпусу.

Віталій Любка у ході робочого візиту підкреслив важливість  створення належних умов для учнів у процесі здобуття шкільної освіти.

Так, у 2020 р. для Оноцької ЗОШ було придбано ноутбуки, бойлер,  газові котли, кухонну мийку та кухонний стіл нержавійку, шкільну дошку, електронний термометр, інше обладнання та меблі.