Головне меню

Виноградівській міський голова Степан Бочкай, директор КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради  Артур Шерегі та експерт  Центру Віталія Вакарова здійснили робочий візит до польських міст Санок та Жешув для підписання документів грантових проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.  

         На міжнародній зустрічі партнерами проекту – радою міста Санок, Виноградівською міською радою та КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради погоджено документи повної аплікаційної форми реконструкції міського стадіону «Пластмасовик», після чого відбулося офіційне підписання документів та направлення їх на розгляд Спільного Технічного Секретаріату Програми.

         В ході зустрічі мери міст Санок та Виноградів Тадеуш Піоро та Степан Бочкай обмінялися досвідом управління містами та висловили побажання щодо успішного проходження спільного польсько-українського проекту, який сприятиме заняттям спортом мешканців прикордонних міст, особливо неповносправних дітей.

             Робочий візит до Польщі включав обговорення ще одного важливого проекту, що стосується безпеки жителів прикордонних  міст. Даний проект направлений на попередження поширення захворювань у містах Виноградів та Жешув через організацію системи поводження з безпритульними тваринами. Делегація нашого міста відвідала притулок для тварин у місті Жешув, обговорила документи проекту з партнерами – Асоціацією захисту тварин та погодила внесення відповідних змін у зв’язку з нагальною потребою здійснення модернізації існуючої зони карантину тварин з метою попередження небезпечних захворювань.

         На завершення зустрічі  польські партнери висловили бажання відвідати місто Виноградів з метою коригування документів проекту, офіційного його підписання та подання на розгляд Програми.

          Очікується, що оцінку поданих проектів буде розпочато вже в липні поточного року, тоді як з результатами оцінки заявників буде ознайомлено в кінці року. 

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти