Головне меню
Сьогодні, 15 червня 2022 р., у Виноградові з робочим візитом побував голова Берегівської районної державної адміністрації – начальник Берегівської державної військової адміністрації Віталій Матій.
У ході наради за участі Віталія Матія, Виноградівського міського голови Степана Бочкая, заступниці голови Берегівської райдержадміністрації Єви Данич та начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Берегівської РДА Валентина Товта було обговорено ряд важливих питань.
Зокрема, Степан Бочкай інформував щодо роботи Виноградівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану; створення належних умов для проживання внутрішньо переміщених осіб у закладах комунальної власності, їх соціальної та психологічної підтримки; надходження та розподілу гуманітарної допомоги.
Під час наради також обговорено питання координації спільних дій з підтримки вимушено переміщених осіб та їх працевлаштування, створення сприятливих умов для релокації підприємств із зони бойових дій, стабільної роботи підприємств та організацій, хід ямкового ремонту доріг комунальної власності з асфальтовим покриттям на території громади, інші питання розвитку інфраструктури.
Віталій Матій наголосив на необхідності і надалі працювати єдиним фронтом владі, бізнесу та волонтерам задля перемоги у російсько-українській війні.
Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти