Сьогодні, 12.01.2022 р., у малому залі під головуванням в.о. міського голови Адальберта Сверенка, за участі заступника голови Берегівської райдержадміністрації Єви Данич, заступника Виноградівського міського голови Віталія Любки, керівників підприємств, установ, організацій відбулась нарада щодо стану вакцинації працівників структурних підрозділів та виконавчих органів Виноградівської міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій, засновником яких є міська рада.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021 р. № 2664 – на період дії карантину, встановленого Кабміном, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, затверджено зміни до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

Під час наради керівники установ та організацій інформували керівництво про стан вакцинації в підпорядкованих їм закладах.

Адальберт Сверенко, в.о.голови Виноградівської міської ради, наголосив на важливості виконання рішення уряду і підкреслив, що працівники вищезазначених установ, які не вакциновані проти COVID-19, з 31 січня мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

За результатами проведеної наради доручено керівникам підприємств, установ та організацій взяти на особистий контроль стан вакцинації в очолюваних ними закладах.