Сьогодні, 9.06.2021 р., заступник Виноградівського міського голови Віталій Любка провів робочу нараду щодо заходів по вакцинації від Covid-19 працівників освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Як інформували в.о. начальника відділу освіти Галина Чабрун та директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал цієї суботи 98 працівникам освіти міської ТГ проведено вакцинацію від Covid-19. Після введення дози вакцини освітяни перебували під наглядом лікарів на випадок скарг. Однак, ні скарг, ні ускладень зафіксовано не було.

Мобільна бригада Виноградівського центру ПМСД здійснювала вакцинацію вакцинами Pfizer, пункт щеплення знаходився на базі відділу освіти.

Також у ході наради обговорено наступні етапи ревакцинації працівників освіти.

На даний час у відділі освіти продовжують формуватись списки бажаючих вакцинуватись, оскільки  вакцинація – фактично єдиний спосіб уберегтися від коронавірусної інфекції.