Головне меню

Сьогодні, 5 січня 2021 року, у малому залі засідань під головуванням першого заступника Виноградівського міського голови Василя Ціцея, за участі військового комісара Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Зейкана, заступників міського голови Сергія Грабара та Василя Тесличко, керуючої справами Світлани Жадік, керівників структурних підрозділів міської ради, старост та діловодів населених пунктів, що увійшли до складу Виноградівської міської територіальної громади, відбулась робоча нарада.

У ході наради військовий комісар інформував про організацію військового обліку в сільських населених пунктах територіальної громади.

            Також під час наради розглянуто ряд важливих питань, зокрема, були обговорені нагальні питання, пов’язані з підготовкою документів про передачу основних засобів сільських рад на баланс міської ради, про порядок реєстрації місця проживання в населених пунктах територіальної громади, про порядок підготовки та видачі довідок; про ведення діловодства старостами сільських населених пунктів.

         Для здійснення поточної роботи старостам передано виготовлені печатки та штампи. За наслідками наради старостам сіл надано відповідні доручення.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти