Головне меню

У м. Жешув (Польща) відбулась робоча зустріч партнерів Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Виноградів – Жешув – міста з гуманним відношенням до тварин».

             У зустрічі взяли участь директор та експерт КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської  міської ради Артур Шерегі та Віталія Вакарова, президент та менеджер Організації захисту тварин у м. Жешув Галина Дервіш та Катажина Покржива.

            На даній зустрічі відбулось обговорення та погодження грантової угоди та підтверджуючих документів проекту «Жешув – Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин» Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 з представниками партнерської організації – Організації захисту тварин та направлено пакет відповідних документів до Спільного Технічного Секретаріату Програми для його затвердження.

            Директор КП «Центр інвестицій та розвитку» Артур Шерегі зазначив:

            -Важливі питання стосовно реалізації проекту щодо скорочення чисельності безпритульних тварин у містах Виноградів (Україна) та Жешув (Польща) обов’язково повинні  обговорюватись між партнерами, в той час як  головний заявник погоджує спірні питання партнерів, про що свідчать умови грантової та партнерських угод, що є основою успішної реалізації проекту.

У ході зустрічі опрацьовано проект партнерської угоди та додатків вищезгаданого проекту, визначено підготовчі етапи його втілення.

  Міжнародна  зустріч стала важливим елементом комунікації між партнерами, оскільки впровадження проекту розпочинається незабаром – проект партнерської угоди з додатками вже підписаний Виноградівським міським головою.

  Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти