Сьогодні, 23 березня 2022 р.,  Виноградівський  міський голова Степан Бочкай провів робочу зустріч з командиром батальйону територіальної оборони Берегівського району Сергієм Лебедем та командиром 2-ої роти Іваном Віщаком.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, депутат міської ради, координатор Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайло Роман, начальник юридичного відділу міськради Олександр Андрашко.

Як підкреслив міський голова: «Місцеве самоврядування вносить свій внесок  у забезпечення належної матеріальної бази тероборони, зокрема Виноградівська міська рада однією з перших на Закарпатті прийняла Програму організації та забезпечення територіальної оборони. На даний момент маємо чіткий план дій у період воєнного стану, відпрацьована координація дій всіх служб і структурних підрозділів задля захисту об’єктів критичної структури, підтримання порядку та безпеки в населених пунктах нашої громади».

У ході зустрічі визначено подальшу співпрацю міської ради та керівництва тероборони м.Виноградів та Берегівського району.