Виставкова зала «Імпасто» розпочала своє існування у Виноградові у 2013 році і одразу стала осередком культурного життя. Протягом семи років «Імпасто» знаходилось в орендованому приміщенні по вул. Шевченка. У зв’язку з розірванням договору оренди виникла нагальна необхідність перенесення галереї, аби мешканці міста і надалі були в курсі мистецьких подій.

Під час пошуку нового приміщення був обраний цікавий варіант для розташування виставкової зали  – перший поверх організації Українського товариства  мисливців та рибалок по вул. Гандери поблизу міського парку.

Відтак за сприяння міської ради розпочався ремонт, який вже вийшов  на  завершальний етап і цієї неділі, в перший день весни 1.03.2020 р. о 14.00 к.ч. відбудеться урочисте  відкриття виставкової зали «Імпасто» за новою адресою в оновленому приміщенні.