Головне меню

       гра фСпеціальна комісія  Виноградівської міської ради завершила роботу по визначенню пошкоджень внаслідок градобою, який стався на Виноградівщині та нашому місті  21 червня 2016 р.

         До складу комісії увійшли  спеціаліст І категорії з питань архітектури та містобудування Рац Йосип Ернестович  (голова  комісії), представники міської ради та ВУЖКГ, а також  міські депутати Зеленяк Катерина Петрівна (в/о №4), Чейпеш Марія Іванівна (в/о № 5), Товт Олександр Олександрович (в/о №6), Мелеганич Василь Васильович  (в/о №26). На цих  виборчих округах стихія завдала найбільшого удару – постраждали такі райони нашого міста, як Цілина, Поле чудес, Лемаковиця, а  також вулиця Персикова.

         Комісія оперативно, без вихідних і святкових днів,  обстежувала кожну заявлену власниками будівлю, приймала відповідне рішення та складала акти обстеження постраждалих від градобою житлових будинків.  Найслабшим під час градобою стало шиферне покриття, етерник (етерніт), андулін та черепиця. Таким чином, кількість пошкоджених будинків у місті склала 231,  знешкоджена площа покрівель – біля 10 тис. кв. м.
ф градобій

         Копії актів обстежень Виноградівська міська рада вже передала райдержадміністрації з подальшим перенаправленням до Закарпатської ОДА.

         Зараз городяни (власники майна)   відкривають особові рахунки в «Ощадбанку», на який поступатимуть кошти для відновлення пошкоджених будівель.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти